Розпочати розмову

Умови користування функціоналом «Бізнес-акаунт Shafa»

У Користувачів онлайн-сервісу Shafa.ua, що здійснили  від 10 продажів товару і більше протягом останніх 365 днів автоматично активується функціонал  «Бізнес-аккаунт Shafa». Користувачі функціоналу «Бізнес-акаунт Shafa»  отримують Послугу доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua та додаткові послуги на наступних умовах:

1) створення особистого Магазину Користувача;

2) розміщення та обробка інформації про продавця та про товари в Магазині;

3) можливість придбання додаткових послуг «Топ-Оголошення», «VIP-Оголошення», «Підняття Оголошень в каталозі» за спеціальними пропозиціями, розміщеними на Shafa.ua;

4) здійснення від 10 продажів товару за останні 365 днів;

5) вища видача (показ) товарів в Каталозі Shafa.ua за рахунок додаткової ваги в ранжуванні (в порівнянні над показом товарів Користувачів функціоналу «Базовий акаунт», які не замовили додаткові послуги;

6) виділений окремий блок “Товари від ТОП-Продавців” на головній сторінці онлайн-сервісу Shafa.ua та блок “Товари від ТОП-Продавців” на сторінці кожного Оголошення, в яких у випадковому порядку будуть показані товари таких Користувачів;  

7) чат для оперативного опрацювання запитів Відділом турботи Shafa.ua доступний для продавців, у яких 10 і більше продажів за останній місяць. 

Щоб звернутися по підтримку через чат, необхідно перейти на сторінку “Контакти” веб-версії сайту або у розділ “Зворотний зв’язок” у мобільному додатку та написати через чат, що з’явиться автоматично на сторінці.

Розмір оплати за надання Послуги доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua для Користувачів функціоналу  «Бізнес-акаунт Shafa» складає: 

14,4% (чотирнадцять цілих чотири десятих відсотки), включно з ПДВ, від ціни замовленого Користувачем Товару, що не перевищує 499,99 грн (включно);

12% (дванадцять відсотків), включно з ПДВ, від ціни замовленого Користувачем Товару, що становить від 500,00 грн до 999,99 грн (включно);

9,6% (дев’ять цілих шість десятих відсотки), але не більше 300 грн, включно з ПДВ, від ціни замовленого Користувачем Товару, що становить від 1 000,00 грн.

Мінімальний % за користування Шафою складає 10 грн. Наприклад, продавши річ вартістю 50 грн. % складатимуть не 7,2 грн (50*14.4%), а 10 грн.

Якщо покупець оформив замовлення через кнопку "Купити" та у замовленні декілька різних товарів або декілька одиниць одного товару, то сплачувати % за користування Шафою потрібно не з кожного окремого товару, а з суми товарів у замовленні. Наприклад, у замовленні 5 товарів по 30 грн =>  % складатимуть  5*30*14,4%=21,6 грн. 

Максимальна сума відсотків не перевищує 300 грн.

Важливо: 

У разі здійснення до 10 (десяти) продажів за 365 днів, для Користувача стає можливим перехід назад (активація) функціоналу «Базовий акаунт».  Для цього в налаштуваннях свого Магазину необхідно здійснити запит та підтвердити відключення функціоналу “Бізнес-акаунт Shafa” та перехід на функціонал “Базовий акаунт”. Самостійна заміна “Бізнес-акаунту Shafa” на “Базовий акаунт”, у разі, якщо Користувач здійснює більше 10 (десяти) продажів за 365 днів не можлива. 

 

Зверніть увагу! 

Якщо замовлення було створено за допомогою діалогу в чаті або кнопки “Купити” в момент користування функціоналом “Базовий-акаунт”, а товар вже був відмічений проданим або замовлення було виконано в момент, коли продавець користувався функціоналом “Бізнес-акаунту Shafa”, оплата за надання Користувачу Послуги доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua буде здійснюватись за тарифами, встановленими для функціоналу “Базовий акаунт”.

 

І навпаки. Якщо замовлення було створено за допомогою діалогу в чаті або кнопки “Купити” в момент користування функціоналом “Бізнес-акаунту Shafa”, а товар вже був відмічений проданим або замовлення було виконано в момент, коли продавець користувався Shafa.ua за допомогою функціоналу“Базовий акаунт”, оплата за надання Користувачу Послуги доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua буде здійснюватись за тарифами, встановленими для функціоналу “Бізнес-акаунта Shafa”.


Опубліковано 05.06.2024 року.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Євгенія⭐️

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі