Розпочати розмову

Умови користування функціоналом «Базовий акаунт»

Після реєстрації на Shafa.ua та/або при здійсненні до 10 продажів за 365 днів Користувачам автоматично активується функціонал «Базовий профіль». 

Користувачі функціоналу «Базовий профіль» отримують Послугу доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua та додаткові послуги на наступних умовах:

1) створення особистого Магазину Користувача;

2) розміщення та обробка інформації про продавця та про товари в Магазині;

3) можливість замовлення додаткових послуг, а саме: «Топ-оголошення», «VIP-Оголошення», «Підняття Оголошень в каталозі» відповідно до тарифів, вказаних на Shafa.ua;

4) здійснення до 10 продажів товару за 365 днів (враховується показник за останні 365 днів використання Shafa.ua);

5) можливість вільного переходу (активації) функціоналу «Бізнес-профіль Shafa» в налаштуваннях Магазину.

 У разі  самостійної активації Користувачем «Бізнес-профілю Shafa» функціонал підключається мінімум на 30 (тридцять) календарних днів (далі – «Строк надання послуги») та продовжується автоматично. Перехід назад на функціонал «Базовий профіль» стає можливим після закінчення Строку надання послуги.  Для цього в налаштуваннях свого Магазину необхідно здійснити запит та підтвердити відключення функціоналу “Бізнес-профіль Shafa” та перехід на функціонал “Базовий профіль”. 

Розмір оплати за надання Послуги доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua  для Користувачів функціоналу «Базовий профіль» складає: 

8,4% (вісім цілих чотири десяти відсотки), включно з ПДВ, від ціни замовленого Користувачем Товару, що не перевищує 499,99 грн (включно);

7,2% (сім цілих дві десятих відсотки), включно з ПДВ, від ціни замовленого Користувачем Товару, що становить від 500,00 грн до 999,99 грн (включно);

6% (шість відсотків), але не більше 300 грн включно з ПДВ від ціни замовленого Користувачем Товару, що становить від 1000,00 грн (включно).

Мінімальний % за користування Шафою складає 10 грн. Наприклад, продавши річ вартістю 50 грн. % складатимуть не 4,2 грн (50*8.4%), а 10 грн.

Якщо покупець оформив замовлення через кнопку "Купити" та у замовленні декілька різних товарів або декілька одиниць одного товару, то сплачувати % за користування Шафою потрібно не з кожного окремого товару, а з суми товарів в замовленні. Наприклад, у замовленні 5 товарів по 30 грн =>  % складатимуть  5*30*14,4%=21,6 грн. 

Максимальна сума відсотків не перевищує 300 грн.


Опубліковано 05.06.2024 року.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Євгенія⭐️

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі