Розпочати розмову

Правила Безпечної оплати замовлень на Shafa.ua (редакція від 24.11.2020, розміщено о 17:00, правила діяли до 17:00 04.12.2020 року) - Архів

Дані Правила Безпечної оплати замовлень на Shafa.ua (далі - Правила) встановлюють як користуватися продавцю і покупцю способом оплати Безпечна оплата на Shafa.ua.

Що таке Безпечна оплата для покупця?

Спосіб оплати, при якому після натискання кнопки "Оплатити" і успішного проходження верифікації платежу, гроші резервуються на транзитному рахунку банку-партнера до тих пір, поки покупець не забере своє замовлення у відділенні Justin, Нової Пошти або Укрпошти, залежно від того який поштовий оператор був вказаний у замовленні. Після чого гроші надійдуть на рахунок продавця. Зазвичай це відбувається протягом 24 годин, проте може тривати до 7 банківських днів.
Банк-партнер і платіжний провайдер гарантують збереження ваших грошей і даних. Вибираючи Безпечну оплату при замовленні, вам не доведеться платити за накладений платіж.

Як це працює?

Ви оплачуєте замовлення банківською карткою на Шафі. Гроші резервуються на транзитному рахунку банку-партнера, поки посилка буде в дорозі. Коли ви заберете замовлення у поштовому відділенні Justin, Нової Пошти або Укрпошти, продавець отримає гроші. Якщо товар не підійде і ви відмовитеся від отримання посилки у поштовому відділенні, і/або продавець або ви скасуєте замовлення ще до його відправлення, гроші повернуться вам на картку протягом 24 годин. У деяких випадках повернення може тривати до 7 банківських днів.

Які переваги покупок з Безпечною оплатою на Шафі?

 • Ви оплачуєте замовлення карткою
  Банк-партнер гарантує збереження ваших грошей.
 • Забираєте замовлення
  Якщо не отримаєте посилку або товар не підійде, гроші повернуться вам на картку. 
 • Продавець отримує гроші
  Коли заберете товар на пошті, гроші за замовлення будуть перераховані продавцю. Все просто і безпечно.

Як купувати з Безпечною оплатою?

 1. Натисніть кнопку “Купити” в цікавому для вас оголошенні.
 2. Заповніть інформацію про себе для доставки.
 3. Виберіть потрібне вам відділення Justin, Нової Пошти або Укрпошти. 
 4. Виберіть спосіб оплати Безпечна оплата.
 5. Натисніть “Оформити замовлення”.
 6. Сплатіть замовлення карткою Visa або Mastercard прямо на Шафі. У вас з'явиться сторінка для додавання/вибору картки, з якої буде оплачене замовлення. Оплатити замовлення ви зможете протягом 24 годин з моменту натискання вами кнопки "Оформити замовлення". Якщо не встигнете, замовлення автоматично буде відхилене.
  Увага! Shafa.ua не стягує оплату і / або комісію за використання способу оплати Безпечна оплата, при цьому банк, що обслуговує картковий рахунок платника, може списувати комісію і / або інші передбачені тарифами платежі.
  Shafa.ua не зберігає дані банківських карток і рахунків. Всі грошові операції здійснюються через фінансового партнера - АТ "ТАСКОМБАНК"
 7. Коли продавець прийме замовлення, ви отримаєте номер накладної.
 8. Огляньте товар у поштовому відділенні. Забирайте посилку, якщо все в порядку. Тільки після цього продавець отримає гроші.
 9. Якщо протягом 5 календарних днів ви не заберете посилку з відділення, вона повернеться продавцю. Гроші за товар повернуться вам на картку автоматично. Зазвичай це відбувається протягом 24 годин, проте може тривати до 7 банківських днів з моменту закінчення терміну в 5 календарних днів.


Що таке Безпечна оплата для продавця?

Спосіб оплати, при якому ви отримаєте гроші за проданий товар після того, як покупець забере у відділенні Justin, Нової Пошти або Укрпошти посилку із замовленням.

Як це працює?

Покупець сплачує замовлення банківською карткою на Шафі. Гроші покупця резервуються на транзитному рахунку банку-партнера на період, поки покупець не отримає своє замовлення. Коли покупець забере замовлення у відділенні Justin, Нової Пошти або Укрпошти,залежно від того який поштовий оператор був вказаний у замовленні, ви отримаєте гроші. Якщо товар не підійде покупцю або хтось із вас скасує замовлення ще до його відправлення, гроші повернуться покупцеві на картку, а посилка повернеться у поштове відділення з якого ви його відправляли.

Якщо замовлення було зроблене з поштою Justin, то повернення посилки буде безкоштовним у рамках акції. Якщо замовлення було з Новою Поштою, то одразу пишіть нам у Відділ турботи, ми знайдемо та запропонуємо вигідне для вас вирішення ситуації.

Навіщо продавцю користуватися Безпечною оплатою?

Це один із можливих способів оплати замовлення. Якщо покупець його обрав, ви маєте прийняти замовлення і працювати з ним. Це правило, воно стосується кожного продавця на Шафі. Якщо ми помітимо, що ви відмовляєтесь працювати з замовленнями по Безпечній оплаті, будемо вимушені деактивувати вас як продавця.

Безпечна оплата важлива для покупців. Багато користувачів саме через передплату не наважується на онлайн-покупку. Їм важливо спершу переконатися, що в посилці прийшло те, що замовляли, тільки після цього заплатити гроші. Саме це й допомагає зробити Безпечна оплата.

Які переваги продажів з Безпечною оплатою на Шафі?

 • Покупець оплачує замовлення карткою на Шафі
  Гроші резервуються на транзитному рахунку банку-партнера на період, поки покупець не отримає своє замовлення.
 • Забирає посилку на пошті
  Покупець оглядає замовлений товар при отриманні. Якщо товар підходить, він забирає його. Якщо ні - відмовляється від посилки, і товар повертається до вас.
 • Ви отримуєте гроші
  Коли покупець забере посилку з замовленим товаром, гроші перерахуються на вашу картку. Якщо оплачений товар йому не підійде або хтось із вас скасує замовлення, гроші повернуться покупцеві на картку, а посилка повернеться у поштове відділення з якого ви його відправляли.

Як продавати з Безпечною оплатою?

Безпечна оплата підключена до всіх ваших оголошень у разі, якщо ви увімкнули спосіб доставки Justin, Нової Пошти та/або Укрпошти. Якщо покупець обрав цей спосіб оплати замовлення, ви маєте прийняти замовлення і працювати з ним. Якщо не надсилаєте замовлення Justin, Нової Пошти та/або Укрпошти, вимкніть відповідну поштову службу у способах доставки.
Зверніть увагу: саме тому “Не надсилаю цим оператором” - це не аргумент для відхилення більше одного замовлення. 

 1. Отримайте повідомлення про нове замовлення на Шафі. Замовлення буде відзначене значком Безпечна оплата. Таке замовлення може мати статус "Оплачено" або "Очікує оплати". Прийняти замовлення можна тільки зі статусом "Оплачено".
  Значок Безпечної оплати виглядає ось так:

 2. Далі перейдіть в “Мої продажі” у меню профілю, знайдіть це замовлення і натисніть “Прийняти”. Після цього сформується товарно-транспортна накладна, по якій потрібно буде відправити посилку із замовленням. Знайти її зможете в Меню деталей прийнятого замовлення і в повідомленнях на Шафі.
  Увага! якщо протягом 3 календарних днів з моменту оплати покупцем замовлення ви не приймете таке замовлення, то замовлення автоматично буде відхилений, гроші повернуться на картку покупцеві.
 3. Після того як ви натиснули кнопку "Прийняти", з'явиться сторінка для додавання/вибору картки, на яку будуть зараховані гроші, коли покупець забере посилку.
 4. Віднесіть товар в найближче відділення Justin, Нової Пошти або Укрпоштив залежності від того, яка пошта вказана у замовленні. Встигніть протягом 5 календарних днів* з моменту, коли прийняли замовлення.
  Якщо не встигнете, накладна буде анульована, гроші повернуться на картку покупцеві.
 5. Скажіть оператору у відділенні номер накладної з повідомлення на Шафі або з Меню деталей замовлення.
 6. Коли покупець забере посилку, гроші за покупку автоматично перерахуються на ту картку, яку ви вказали/обрали при прийнятті замовлення. Зазвичай це відбувається протягом 24 годин, проте може тривати до 7 банківських днів.
  Увага! Shafa.ua не стягує оплату і комісію за використання способу оплати Безпечна оплата, але банк, що обслуговує картковий рахунок продавця, може списувати комісію і / або інші передбачені тарифами платежі.
  Shafa.ua не зберігає дані банківських карток і рахунків. Всі грошові операції здійснюються через фінансового партнера - АТ "ТАСКОМБАНК".

   

  Продавець, активуючи на Shafa.ua спосіб оплати Безпечна оплата шляхом підключення способу доставки Justin, Нової Пошти та/або Укрпошти, і Покупець, оформляючи на Shafa.ua замовлення зі способом оплати Безпечна оплата погоджуються з цими Правилами, а також приймають:
  1. Правила прийому та обробки запитів користувачів для здійснення переказу коштів в національній валюті між фізичними особами з використанням електронних платіжних засобів "Переказ з картки на картку"  
  2. Загальні положення та умови поштовим оператором/логістичним партнером ТОВ “ДЖАСТ ІН” -  https://justin.ua/terms та https://justin.ua/polityka-konfidentsijnosti/ 
  3. Загальні положення та умови поштовим оператором/логістичним партнером ТОВ "НОВА ПОШТА" https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/public_offer.pdf та https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/Terms_of_Service.pdf
  4. Порядок пересилання відправлень «Укрпошта Стандарт» https://www.ukrposhta.ua/doc/ukrposhta-standart/Poryadok_nadannya_poslugy_Ukrposhta_Standart_1.pdf. 


   Наш Відділ турботи готовий відповісти на ваші запитання, напишіть нам тут.

   Увімкнути спосіб доставки Justin, Нової Пошта або Укрпошта для активації способу оплати Безпечна оплат

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
 1. Марія

 2. Опубліковано
 3. Оновлено

Коментарі