Начать беседу

Офіційні правила акції Спецтариф від Justin для користувачів Shafa.ua -Архів

Далі за текстом "Правила" та "Акція" відповідно.

Умови та строки акції

Спецтариф від Justin для користувачів Shafa.ua (далі за текстом “Спецтариф”) - це фіксована вартість доставки посилки із замовленнями товарів, здійсненими на Shafa.ua у відділення Justin. Вартість доставки згідно Спецтарифу  складає 15 грн (в т.ч. ПДВ) на усі замовлення з урахуванням особливостей, викладених в даних Правилах.  

В Акції можуть взяти участь:

  • усі покупці, які оформили замовлення через Shafa.ua https://shafa.ua/, обрав при замовленні спосіб доставки у відділення Justin, за умови, якщо замовлені товари відповідають умовам Акції та якщо продавець, увімкнув спосіб доставки у відділення Justin у меню “Способи доставки”.

Доставка за Спецтарифоми розповсюджується лише на замовлення товарів з Shafa.ua, для яких на сайті https://shafa.ua/ можливо обрати спосіб доставки у відділення Justin. Кількість відправлень з доставкою за Спецтарифом на одного покупця необмежена. 

Акція діє з 14 травня до 31 грудня 2020 року включно, за київським часом. 

Як отримати доставку у відділення Justin за Спецтарифом?

Необхідно оформити замовлення на Shafa.ua, натиснувши на кнопку “Купить”. Далі обрати спосіб доставки - Justin.

На основі електронної накладної (ЕН), створеної для цього замовлення та розміщеної на сторінці “Детали заказа”, співробітник Justin у відділенні організовує відправку посилки на умовах цієї Акції. Продавцю (відправнику) потрібно повідомити співробітнику номер електронної накладної (ЕН) та номер телефона.

Доставка за Спецтарифом за цією Акцією розповсюджується на товари, у яких:

  • при оформленні замовлення серед способів доставки можна обрати Justin;

  • фактична вага посилки менша за 30 кілограмів, габарити посилки не перевищують максимально допустимі у обраному покупцем відділенні доставки.

Зверніть увагу, що у відділеннях Justin є обмеження щодо габаритів посилки:

  • у відділення OSR приймають та доставляють посилки, сума всіх параметрів яких (висота, ширина, довжина) не більша за 150 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см;

  • у відділення Smart та mini OSR приймають та доставляють посилки, сума всіх параметрів яких не більша за 120 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см.

Список усіх відділень ви побачите при оформленні замовлення на Shafa.ua. Спочатку виберіть спосіб доставки Justin, потім область, місто і у випадаючому списку виберіть відділення.

Всі відділення ви можете переглянути зараз на карті та списком.

 

Є питання по акції – пишіть нам

Є питання щодо доставки – звертайтесь до Justin за номером 0-800-301-661

Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції за посиланням: http://shafa.ua/page/oficijni-pravila-akciyi-spectarif-vid-shafaua-ta-justin

Організатори Акції:

ТОВ «УАПРОМ», 02121, м. Київ, вул. Харківське шосе, 201-203, корп. 2-А, літера «Ф»

ідентифікаційний  код: 36507036

ТОВ «ДЖАСТ ІН» 02090, м.Київ, вул. Бутлерова, будинок 1, 

ідентифікаційний  код:  41567921

Територія проведення Акції:

Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження*.

Організатори Акції залишають за собою право вносити зміни в Правила Акції, в тому числі в умови, територію та строки проведення Акції виключно за умови публічного сповіщення про такі зміни на офіційній сторінці Акції.

*За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора та/або Виконавця гарантувати належне проведення Активності, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення посилок Учасникам за адресами відділень, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови  цієї Активності, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу посилок  в таких населених пунктах, або якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою. 
Выберите файлы или перетащите файлы
Была ли эта статья Вам полезна?
Да
Нет
  1. Марія

  2. Опубликовано
  3. Обновлено

Комментарии