Начать беседу

Правила акції “Безкоштовні Повернення відправлень для продавців від Justin з Безпечною оплатою на Shafa.ua” - Архів

Офіційні правила акції “Безкоштовні Повернення відправлень для продавців від Justin з Безпечною оплатою на Shafa.ua”

Далі за текстом "Правила" та "Акція" відповідно.

Терміни, що використовуються:

Відправлення -  вантаж (товар/замовлення), що вказується у відповідній експрес-накладній та передається продавцем ТОВ «ДЖАСТ ІН» для надання послуг з організації перевезення відправлень, у тому числі вантаж, який був доставлений до місця отримання, але покупець не отримав такий вантаж і він підлягає поверненню продавцю.

Умови та строки акції

Продавці (Користувачі Shafa.ua), які здійснювали відправлення замовлення покупцям в рамках цієї Акції, за умови, що оплату за товар покупцем було здійснено за допомогою способу оплати на Shafa.ua “Безпечна оплата”, отримують право безкоштовно скористатись послугою з організації перевезення посилок територією України у випадку, якщо покупець не забрав Відправлення (далі за текстом “Безкоштовна доставка”). 

В Акції можуть взяти участь:

 • усі продавці, які отримали плату за товар за допомогою способу оплати “Безпечна оплата” та  налаштували в особистому кабінеті спосіб доставки “у відділення Justin”, що можна обрати  у меню “Способи доставки”.

Безкоштовна доставка в межах цієї Акції розповсюджується лише на замовлення, здійснені на Shafa.ua зі способом оплати “Безпечна оплата”, за умови, якщо покупець відмовився забрати таке Відправлення у відділенні Justin.
Акція діє з 21 липня до 31 грудня 2020 року включно, за київським часом. 

Коли  продавець отримує право на безкоштовне Повернення відправлень від Justin?

 1. Отримано  інформацію від Justin про те, що покупець відмовився забрати Відправлення; 
 2. Товар було замовлено на Shafa.ua зі способом доставки “у відділення Justin” у меню “Способи доставки”;
 3. Оплату замовлення було здійснено за допомогою способу оплати на Shafa.ua “Безпечна оплата”. 

Безкоштовна доставка за цією Акцією розповсюджується на товари, у яких:

 • при оформленні замовлення був обраний способів доставки “у відділення Justin” та оплата за товар була здійснена за допомогою способу оплати “Безпечна оплата”;
 • фактична вага посилки менша за 30 кілограмів, габарити посилки не перевищують максимально допустимі у обраному покупцем відділенні доставки.

Кількість Відправлень в рамках цієї Акції на одного Учасника необмежена. 

Зверніть увагу, що у відділеннях Justin є обмеження щодо габаритів посилки:

 • у відділення OSR приймають та доставляють посилки, сума всіх параметрів яких (висота, ширина, довжина) не більша за 150 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см;
 • у відділення Smart та mini OSR приймають та доставляють посилки, сума всіх параметрів яких не більша за 120 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см.

Список усіх відділень ви побачите при оформленні замовлення на Shafa.ua. Спочатку виберіть спосіб доставки Justin, потім область, місто і у випадаючому списку виберіть відділення.

Всі відділення ви можете переглянути зараз на карті та списком.

Є питання по акціїпишіть нам
Є питання щодо доставки – звертайтесь до Justin за номером 0-800-301-661
 
Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції за посиланням: https://shafa.ua/page/pravila-akciyi-bezkoshtovni-vidpravlennya-dlya-prodavciv-vid-justin-z-bezpechnoyu-oplatoyu-na-shafaua

Організатори Акції:

ТОВ «УАПРОМ», 02121, м. Київ, вул. Харківське шосе, 201-203, корп. 2-А, літера «Ф»
ідентифікаційний  код: 36507036

ТОВ «ДЖАСТ ІН» 02090, м.Київ, вул. Бутлерова, будинок 1,
ідентифікаційний  код:  41567921

Територія проведення Акції:

Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження*.
Організатори Акції залишають за собою право вносити зміни в Правила Акції, в тому числі в умови, територію та строки проведення Акції виключно за умови публічного сповіщення про такі зміни на офіційній сторінці Акції.
 
*За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора та/або Виконавця гарантувати належне проведення Активності, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення посилок Учасникам за адресами відділень, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови  цієї Активності, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу посилок  в таких населених пунктах, або якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою. 

Выберите файлы или перетащите файлы
Была ли эта статья Вам полезна?
Да
Нет
 1. Марія

 2. Опубликовано
 3. Обновлено

Комментарии