Начать беседу

Умови користування функціоналом «Базовий акаунт»

Починають діяти з 20.07.2021.

Після реєстрації н.а Shafa.ua та/або при здійсненні до 10 продажів на місяць протягом останніх 2 (двох) місяців Користувачам автоматично активується функціонал «Базовий акаунт». 


Користувачі функціоналу «Базовий акаунт» отримують Послугу доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua та додаткові послуги на наступних умовах:

1) створення особистого Магазину Користувача;

2) розміщення та обробка інформації про продавця та про товари в Магазині;

3) можливість замовлення додаткових послуг, а саме: «Топ-Оголошення», «VIP-Оголошення», «Підняття Оголошень в каталозі» відповідно до тарифів, вказаних на Shafa.ua;

4) здійснення до 10 продажів товару на місяць (враховується показник за останні 2 місяці використання Shafa.ua);

5) можливість вільного переходу (активації) функціоналу «Бізнес-акаунт Shafa» в налаштуваннях Магазину.

 У разі  самостійної активації Користувачем «Бізнес-акаунту Shafa» функціонал підключається мінімум на 30 (тридцять) календарних днів (далі – «Строк надання послуги») та продовжується автоматично. Перехід назад на функціонал «Базовий акаунт» стає можливим після закінчення Строку надання послуги.  Для цього в налаштуваннях свого Магазину необхідно здійснити запит та підтвердити відключення функціоналу “Бізнес-акаунт Shafa” та перехід на функціонал “Базовий акаунт”. 


Розмір оплати за надання Послуги доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua  для Користувачів функціоналу «Базовий акаунт» складає: 

7% (сім відсотків), без ПДВ, від ціни замовленого  Користувачем Товару, що не перевищує 499,99 грн (включно);

6% (шість відсотків), без ПДВ, від ціни замовленого  Користувачем Товару, що становить від 500,00 грн до 999,99 грн (включно);

5% (п’ять відсотків), але не більше 200 грн., без ПДВ, від ціни замовленого  Користувачем Товару, що становить від 1000,00 грн (включно).

ЧАСТІ ПИТАННЯ.

Выберите файлы или перетащите файлы
Была ли эта статья Вам полезна?
Да
Нет
  1. Марія

  2. Опубликовано

Комментарии