Начать беседу

Офіційні правила акції «Не сплачуй за послугу доступу на Shafa.ua»

Офіційні правила акції «Не сплачуй за послугу доступу на Shafa.ua»

(далі за текстом «Правила» та «Акція» відповідно)


Основні поняття та визначення: 

Сайт – онлайн-сервіс Оголошень, який розміщений в мережі Інтернет за адресою https://shafa.ua/, знаходиться в розпорядженні Товариства з обмеженою відповідальністю «УАПРОМ» (ідентифікаційний код юридичної особи 36507036) та надає можливість Користувачам розміщувати оголошення з пропозицією про реалізацію товарів та/або послуг відповідно до вимог чинного законодавства України, та отримувати інші Сервіси, що надаються на Shafa.ua.

Послуга доступу на Shafa.ua – надання зареєстрованим Користувачам Сайту Shafa.ua доступу до програмної продукції у вигляді онлайн-сервісу shafa.ua, що знаходиться у розпорядженні ТОВ «УАПРОМ» та забезпечує створення особистого Магазину Користувача, розміщення та обробку інформації в такому Магазині.

Відправлення – вантаж (товар/замовлення), інформація про який фіксується у відповідній Вантажній Декларації (ВД), сформованій за допомогою інформаційної системи Експедитора/Логістичного партнера та передається відправником. 

Загальні умови акції та строки її проведення

Учасник Акції отримує право безкоштовно отримати послугу доступу до програмної продукції у вигляді онлайн-сервісу shafa.ua, що надається Користувачам Shafa.ua відповідно до умов п. 2.1., 4.1.-4.2. Публічного договору-оферти про надання послуг, розміщеного за посиланням https://shafa.ua/uk/terms-of-service, у разі належного виконання умов цієї Акції. Дані умови розповсюджуються на Користувачів, які є продавцями, що розмістили на Shafa.ua оголошення про продаж товарів та використовують сервіси Shafa на умовах функціоналу «Базовий аккаунт» або «Бізнес-акаунт Shafa». 

Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами Акції. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організаторів Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

Персональні дані Учасників Акції обробляються у відповідності до умов Політики конфіденційної Shafa.ua, розміщеної за посиланням: https://shafa.ua/uk/privacy-policy та у відповідності до умов користування відповідним програмним ресурсом Логістичного партнера Акції.

В Акції можуть взяти участь усі зареєстровані Користувачі, а саме продавці, онлайн-сервісу Shafa.ua, які виконали викладені нижче умови. 

Продавцеві необхідно: 

 • бути зареєстрованим Користувачем Сайту Shafa.ua;

 • пропонувати до продажу товари на Shafa.ua, використовуючи при цьому сервіси Shafa на умовах функціоналу «Базовий аккаунт» або «Бізнес-акаунт Shafa»;

 •  переконатися, що Meest увімкнений в способах доставки в налаштуваннях Магазину, для того, щоб покупці мали можливість обрати спосіб доставки свого замовлення за допомогою Логістичного партнера Meest;

 • обробити і відправити замовлення зі способом доставки Meest згідно товарно-транспортної накладної, сформованої в Обліковому записі при підтвердженні замовлення; 

 • отримати кошти, сплачені покупцем за товар, шляхом зарахування таких коштів на картковий рахунок продавця, дані якого містяться в Обліковому записі Користувача. 

Акція діє з «13» вересня 2021 року до «13» жовтня 2021 року включно, за київським часом. 

Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на сайті https://shafa.ua/. 

Організатор Акції залишає за собою право вносити зміни в Правила Акції, в тому числі в умови, територію та строки проведення Акції за умови публічного сповіщення про такі зміни на офіційній сторінці Акції.

Доставка Відправлень до відповідного відділення Meest Express здійснюється із врахуванням графіку роботи відділень та працівників, зазначеного на офіційному сайті Логістичного партнера https://ua.meest.com/.

Список усіх відділень можна побачити при оформленні замовлення на Shafa.ua. Для цього необхідно обрати спосіб доставки за допомогою Meest Express, потім місто і у випадаючому списку знайти відділення, де буде вказано його адресу.

Адреси всіх відділень доступні для перегляду  за посиланням https://ua.meest.com/offices-ua

Як стати Учасником Акції: 

 • здійснити необхідні налаштування у своєму Обліковому записі, для того, щоб покупці мали можливість обрати спосіб доставки свого замовлення за допомогою Meest Express;

 • отримати замовлення на Shafa.ua на товар, який відповідає умовам Акції;

 • обробити замовлення, отримане на Shafa.ua та підтвердити його; 

 • при підтвердженні замовлення в Обліковому записі на Shafa.ua згенерується вантажна декларація (ВД), за номер якої має бути здійснено Відправлення. 

 • відправити замовлення за допомогою Meest. У відділенні вказати свій номер телефону, який зазначений при підключенні способу доставки у відділення Meest та вантажної декларації (ВД), створеної після підтвердження замовлення, а також нанести номер вантажної декларації на Відправлення;

 • пересвідчитись, що Відправлення із замовленим товаром було доставлено покупцеві, який забрав його з відділення та/або поштомату Meest;

 • отримати кошти, сплачені покупцем за товар, шляхом зарахування таких коштів на картковий рахунок продавця, дані якого містяться в Обліковому записі Користувача. 

Після виконання вищеперелічених дій, співробітник Meest Express у відділенні організовує відправку замовлення на умовах цієї Акції на основі згенерованої в Обліковому записі на Shafa.ua вантажної декларації.  

Замовлення має відповідати таким критеріям: 

 • було замовлено та оплачено на Сайті Shafa.ua за допомогою одного із доступних на Shafa.ua способів оплати;

 • оголошення із замовленим товаром знаходиться під фільтром «Безкоштовна доставка», на сторінці товару яких вказаний спосіб доставки за допомогою Meest;

 • товар має відповідати умовам Акції «Безкоштовна доставка та доставка зі знижкою  у відділення Meest».

 

Є питання щодо акції – пишіть нам.

 

Організатор Акції:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УАПРОМ»

ідентифікаційний  код: 36507036


Логістичний Партнер Акції: 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «МІСТ ЕКСПРЕС»

ідентифікаційний  код:  36152228

ТОВ «Уапром», в тому числі за інформуванням Логістичного Партнера Акції ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «МІСТ ЕКСПРЕС», має право відмовити у можливості безкоштовно отримати послугу до програмної продукції у вигляді онлайн-сервісу shafa.ua, що надається Користувачам Shafa.ua відповідно до умов п. 2.1., 4.1.-4.2. Публічного договору-оферти про надання послуг, а також заборонити подальшу участь в Акції без пояснення причин будь-якій особі, яка вчиняє дії, що мають шахрайський характер, або покликані отримати неправомірну вигоду від участі в Акції, або ж діє іншим чином, порушуючи положення цих Правил.

Територія проведення Акції:

Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження**

**За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організаторів гарантувати належне проведення Активності, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення посилок  Учасникам за поштовими адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови  цієї Активності, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу посилок на умовах цієї  Активності, якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою. 

Выберите файлы или перетащите файлы
Была ли эта статья Вам полезна?
Да
Нет
 1. Марія

 2. Опубликовано

Комментарии