Начать беседу

Офіційні правила акції «Спецтариф від Meest для користувачів Shafa.ua» - Архів

(далі за текстом «Правила» та «Акція» відповідно)


Основні поняття та визначення: 

Сайт – онлайн-сервіс Оголошень, який розміщений в мережі Інтернет за адресою https://shafa.ua/, знаходиться в розпорядженні Товариства з обмеженою відповідальністю «УАПРОМ» (ідентифікаційний код юридичної особи 36507036) та надає можливість Користувачам розміщувати оголошення з пропозицією про реалізацію товарів та/або послуг відповідно до вимог чинного законодавства України, та отримувати інші Сервіси, що надаються на Shafa.ua.

Відправлення – вантаж (товар/замовлення), інформація про який фіксується у відповідній Вантажній Декларації (ВД), сформованій за допомогою інформаційної системи Експедитора/Логістичного партнера та передається відправником. 

Спецтариф на відправлення з відділення у відділення Meest по Україні для користувачів Shafa.ua (далі за текстом “Спецтариф”) - це фіксована вартість доставки посилки із товарами, замовленими на Shafa.ua у відділення Meest, що вказав покупець при купівлі товару. 

Загальні умови акції та строки її проведення

Учасники Акції отримують право отримати послугу з пересилання Відправлень за Спецтарифом на умовах цієї Акції. 

Вартість послуги з пересилання та доставки Відправлень з відділення у відділення по Україні згідно Спецтарифу складає:    

 • для Відправлень вагою до 0,5 кг* включно - 29 грн (в т.ч. ПДВ);  

 • для Відправлень вагою від 0,5 кг до 2,0 кг* включно - 39 грн (в т.ч. ПДВ);  

 • для Відправлень вагою від 2,0 кг до 5,0 кг* включно - 49 грн (в т.ч. ПДВ);

 • для Відправлень вагою від 5,0 кг до 10,0 кг* включно - 53 грн (в т.ч. ПДВ);

*З урахуванням параметрів відправлень, які приймаються для доставки у відділення вагою до 10 кг:

Габарити відправлень

Ширина в мм

Висота в мм

Глибина в мм

XS

210

30

270

S

350

115

590

M

350

180

590

L

350

360

590

В разі відмови від посилки отримувачем (у разі, коли покупець відмовився від посилки у відділенні або не прийшов у поштове відділення і не забрав його), повернення Відправлення до продавця-відправника (послуга з пересилання та доставки Відправлення) не оплачується.

Оплата Логістичному партнеру комісії за оголошену вартість Відправлення не охоплюється умовами цієї Акції і оплачується Учасником Акції самостійно. Вартість послуги з пересилання та доставки Відправлень за спецтарифом, встановленим умовами цієї Акції  не поширюється на  інші додаткові послуги.


Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами Акції. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або Співорганізатора Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

Персональні дані Учасників Акції обробляються у відповідності до умов користування відповідним програмним ресурсом Організатора та/або Співорганізатора Акції.

В Акції можуть взяти участь усі зареєстровані Користувачі онлайн-сервісу Shafa.ua, які виконали викладені нижче умови, в разі якщо замовлені покупцем товари відповідають умовам Акції. 

Умови для покупців.

Покупцеві необхідно: 

 • обрати товар та оформити замовлення на Сайті shafa.ua (за умови, що замовлені товари відповідають умовам Акції);

 • при оформленні замовлення через кнопку «Купити» обрати спосіб доставки товару «Meest»;

 • здійснити оплату за замовлений товар одним із доступних на shafa.ua способів оплати. 

Умови для продавців.

Продавцеві необхідно: 

 • бути зареєстрованим Користувачем Сайту shafa.ua та пропонувати до продажу товари, що відповідають умовам Акції;

 • переконатися, що Meest увімкнений у способах доставки в налаштуваннях Магазину у своєму Обліковому записі, для того, щоб покупці мали можливість обрати спосіб доставки свого замовлення за допомогою Логістичного партнера Meest; 

 • перевірити чи замовлені товари відповідають умовам Акції;

 • обробити і відправити замовлення згідно вантажної декларації, сформованої в Обліковому записі при підтвердженні замовлення. У разі відправлення замовленого товару згідно іншого номеру вантажної декларації (згенерованої не в Обліковому записі на Shafa.ua) Участник Акції втрачає право на участь в цій Акції.


Важливо! За замовчуванням при формуванні вантажної декларації можливий такий спосіб оплати як оплата (перерахування коштів) на банківську карту продавця або Безпечна оплата на Shafa.ua


Акція діє з «01» серпня 2022 року до «31» серпня  2022 року включно, за київським часом. Кількість відправлень за спецтарифом на одного покупця необмежена.

Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на сайті https://shafa.ua/. 

Організатор та Співорганізатор Акції залишають за собою право вносити зміни в Правила Акції, в тому числі в умови, територію та строки проведення Акції виключно за умови публічного сповіщення про такі зміни на офіційній сторінці Акції.

Спецтариф на доставку розповсюджується на товари, що:

 • було замовлено та оплачено на Сайті Shafa.ua за допомогою одного із доступних на Shafa.ua способів оплати через кнопку “Купити”;

 • Гранична маса відправлення яких до 10 кг;

 • Будь-який вимір відправлення не повинен перевищувати 350 мм в ширину, 360 мм в висоту, 590 мм в глибину.


Доставка Відправлень до відповідного відділення Meest здійснюється із врахуванням графіку роботи відділень та працівників, зазначеного на офіційному сайті Логістичного партнера https://ua.meest.com/.

Список усіх відділень можна побачити при оформленні замовлення на Shafa.ua. Для цього необхідно обрати спосіб доставки за допомогою Meest, потім місто і у випадаючому списку знайти відділення, де буде вказано його адресу.

Зверніть увагу, що можливість примірки є не в усіх відділеннях. Радимо заздалегідь, уточнювати цю інформацію перед оформленням замовлення на конкретне відділення.

Адреси всіх відділень доступні для перегляду  за посиланням https://ua.meest.com/offices-ua

Умови як стати Учасником Акції покупцю: 

 • оформити замовлення товару, який відповідає Умовам цієї Акції, на Shafa.ua через кнопку «Купити»;

 • оплатити товар за допомогою одного із доступних на Shafa.ua способів оплати;

 • забрати посилку у відділенні Meest. Для отримання Відправлення у відділенні необхідно вказати працівнику Meest інформацію, отриману у смс-повідомленні та/або вказати номер вантажної декларації (ВД), створеної при замовленні товару, та пред'явити документ, що підтверджує особу (паспорт, посвідчення водія, посвідка на проживання, пенсійне посвідчення тощо) або документ, який дає право отримувати Відправлення.  

Як стати Учасником Акції продавцю: 

 • здійснити необхідні налаштування у своєму Обліковому записі, для того, щоб покупці мали можливість обрати спосіб доставки свого замовлення за допомогою Meest;

 • отримати замовлення на товар, який відповідає умовам Акції;

 • обробити замовлення, отримане на Shafa.ua та підтвердити його; 

 • при підтвердженні замовлення в Обліковому записі на Shafa.ua згенерується вантажна декларація (ВД), за номер якої має бути здійснено Відправлення. 

 • відправити замовлення за допомогою Meest. У відділенні вказати свій номер телефону, який зазначений при підключенні способу доставки у відділення Meest та вантажної декларації (ВД), створеної після підтвердження замовлення, а також нанести номер вантажної декларації на Відправлення.

Після виконання вищеперелічених дій, співробітник Meest у відділенні організовує відправку замовлення на умовах цієї Акції на основі згенерованої в Обліковому записі на Shafa.ua вантажної декларації.  

 

Є питання щодо акції – пишіть нам.

Є питання по доставці – звертайтесь до контакт-центру Логістичного партнера за наступними номерами телефону: +380504327707; +380674327707; +380934327707; +380322327707.

 

Організатор Акції (також по тексту вживається як “Логістичний партнер”):

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «МІСТ ЕКСПРЕС»

ідентифікаційний  код:  36152228


Співорганізатор Акції: 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УАПРОМ»

ідентифікаційний  код: 36507036


ТОВ «Уапром», в тому числі за інформуванням Логістичного Партнера ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «МІСТ ЕКСПРЕС», має право відмовити у можливості отримати послугу з пересилання та доставки Відправлень на умовах цієї Акції, а також заборонити подальшу участь в Акції без пояснення причин будь-якій особі, яка вчиняє дії, що мають шахрайський характер, або покликані отримати неправомірну вигоду від участі в Акції, або ж діє іншим чином, порушуючи положення цих Правил.

Територія проведення Акції:

Акція проводиться на території України, крім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження**

**За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року), а також інших населених пунктах, де на момент проведення Акції ведуться бойові дії у зв`язку із повномасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України. Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора та Співорганізатора гарантувати належне проведення Акції, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення посилок  Учасникам, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях та території проведення бойових дій.  Выберите файлы или перетащите файлы
Была ли эта статья Вам полезна?
Да
Нет
 1. Марія

 2. Опубликовано
 3. Обновлено

Комментарии