Розпочати розмову

Офіційні правила участі в акції Спецтариф від Meest для користувачів Shafa.ua

(Далі за текстом "Правила" та "Акція" відповідно)

 Основні поняття та визначення: 

Сайт – онлайн-сервіс Shafa.ua, який розміщений в мережі Інтернет за адресою https://shafa.ua, доступ до якого Користувачам надається Товариством з обмеженою відповідальністю «УАПРОМ» (ідентифікаційний код юридичної особи 36507036) та за допомогою якого надає можливість Користувачам розміщувати оголошення з пропозицією про реалізацію товарів відповідно до вимог чинного законодавства України, та отримувати інші Сервіси, що надаються на https://shafa.ua.

Відправлення – вантаж (товар/замовлення), інформація про який фіксується у відповідному супровідному ярлику (номер накладної), сформованому за допомогою інформаційної системи Логістичного партнера та передається відправником Логістичному партнеру для надання послуг з пересилання Відправлень.

Спецтариф на відправлення у відділення покупця від Meest для користувачів Shafa.ua (далі за текстом “Спецтариф у відділення покупця”) - це фіксована вартість доставки посилки із товарами, замовленими на Shafa.ua у відділення Meest, що вказав покупець при купівлі товару. 

Умови та строки акції
Учасники Акції отримують право отримати послугу з пересилання Відправлень у відділення Meest за Спецтарифами на умовах цієї Акції. 

Вартість послуги з пересилання Відправлень за Спецтарифом у визначене покупцем відділення на умовах цієї Акції складає 39 грн. (в т.ч. ПДВ) на Відправлення вагою до 10 кг., з параметрами не більше 39х34х28 см. До вартості послуги входить зворотне відправлення у відділення з якого продавець здійснював Відправлення. Доставка відправлення від 10 кг. коштує 70 грн. 

Послуга з організації перевезення Відправлень надається Логістичним Партнером Акції.  

В Акції можуть взяти участь:

 • усі зареєстровані Користувачі онлайн-сервісу Shafa.ua - продавці, які увімкнули спосіб доставки у відділення Meest у меню “Способи доставки”;

 • покупці, які оформили замовлення через Shafa.ua https://shafa.ua/, обрали при замовленні спосіб доставки у відділення Meest, за умови, якщо замовлені товари відповідають умовам Акції;

Доставка за Спецтарифами розповсюджується лише на Відправлення, якими є замовлені товари на Shafa.ua, для яких на сайті https://shafa.ua/ можливо обрати спосіб доставки у фізичне відділення Meest. Кількість Відправлень з доставкою за Спецтарифами необмежена.  Один продавець може відправити декілька товарів однією посилкою покупцю, якщо таке Відправлення не перевищує максимально допустимої ваги/габаритів, відповідає характеристикам Відправлень та даним умовам Акції.

Акція діє з 29.12.2023 до 30 червня 2024 року включно, за київським часом. 

Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами Акції. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організаторів Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

Персональні дані Учасників Акції обробляються у відповідності до умов користування відповідним програмним ресурсом Організатора/Логістичного Партнера.

Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції на Shafa.ua.

Як отримати доставку у відділення Meest за Спецтарифами?

Умови для покупців.

Покупцеві необхідно: 

 • натиснути кнопку “Купити” на сторінці товару на Shafa.ua, який відповідає Умовам цієї Акції, обрати серед способів доставки “Meest” та оформити замовлення;

 • забрати посилку у відділенні Meest. Для отримання Відправлення необхідно назвати працівнику Meest номеру накладної, створеної при замовленні товару

Умови для продавців.

Продавцеві необхідно: 

 • бути зареєстрованим Користувачем Сайту Shafa.ua та пропонувати до продажу товари, що відповідають умовам Акції;

 • увімкнути спосіб доставки “Meest” у меню “Способи доставки” 

 • отримати замовлення на товар, який відповідає умовам Акції;

 • прийняти замовлення, отримане на Shafa.ua; 

 • відправити замовлення через відділення Meest;

 • вказати свій номер накладної, створеної після підтвердження замовлення;

На основі номер накладної, створеної після оформлення замовлення, співробітник Meest у відділенні організовує відправку замовлення на умовах цієї Акції. 

 Доставка за Спецтарифами за цією Акцією розповсюджується на Відправлення:

 • які було замовлено на Shafa.ua зі способом доставки “Meest”;

 • послуга з пересилання яких здійснюється виключно по Території проведення Акції; 

 • вага до 10 кг., з параметрами не більше 39х34х28 см.

Доставка Відправлень до відповідного відділення Meest здійснюється із врахуванням графіку роботи відділень, зазначеного на офіційному сайті Логістичного партнера https://mymeest.com/.

Список усіх відділень можна побачити при оформленні замовлення на Shafa.ua. Спочатку оберіть спосіб доставки Meest, потім впишіть місто, і у випадаючому списку оберіть відділення.

Всі відділення ви можете переглянути зараз на карті

Доставки замовлень згідно Спецтарифу доступна тільки у фізичні відділення Meest. На пересувні ВПЗ доставка за умовами Спецтарифу не розповсюджується. 

Є питання щодо акції –  пишіть нам

Є питання по доставці – звертайтесь до контакт-центру Логістичного партнера за номером.

Організатори Акції:

ТОВ «Уапром» м.Київ, 02121, Харківське шосе, 201-203, літера “4Г”.

ідентифікаційний  код: 36507036

Логістичний Партнер/Оператор поштового зв’язку:

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «МІСТ ЕКСПРЕС» 

79035, м. Львів, вул. Зелена,147

ідентифікаційний  код:  36152228

Організатор, в тому числі за інформуванням Логістичного Партнера Акції, має право відмовити в отриманні послуги з пересилання Відправлень, а також заборонити подальшу участь в Акції без пояснення причин будь-якій особі, яка вчиняє дії, що мають шахрайський характер, або покликані отримати неправомірну вигоду від участі в Акції, або ж діє іншим чином, порушуючи положення цих Правил.

Територія проведення Акції:

Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Це тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора гарантувати належне проведення Акції.

Організатори Акції залишають за собою право вносити зміни в Правила Акції, в тому числі в умови, територію та строки проведення Акції виключно за умови публічного сповіщення про такі зміни на офіційній сторінці Акції.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
 1. Марія

 2. Опубліковано
 3. Оновлено

Коментарі