Розпочати розмову

Офіційні правила участі в акції Спецтариф від Укрпошти для користувачів Shafa.ua - Архів

Розміщено на сайті 01.07.2023 року.

(Далі за текстом "Правила" та "Акція" відповідно)

 Основні поняття та визначення: 

Сайт – онлайн-сервіс Shafa.ua, який розміщений в мережі Інтернет за адресою https://shafa.ua, доступ до якого Користувачам надається Товариством з обмеженою відповідальністю «УАПРОМ» (ідентифікаційний код юридичної особи 36507036) та за допомогою якого надає можливість Користувачам розміщувати оголошення з пропозицією про реалізацію товарів відповідно до вимог чинного законодавства України, та отримувати інші Сервіси, що надаються на https://shafa.ua.

Відправлення – вантаж (товар/замовлення), інформація про який фіксується у відповідному супровідному ярлику (номер накладної), сформованому за допомогою інформаційної системи Логістичного партнера та передається відправником Логістичному партнеру для надання послуг з пересилання Відправлень.

Спецтариф на відправлення Укрпошта Стандарт у відділення покупця від Укрпошта для користувачів Shafa.ua (далі за текстом “Спецтариф у відділення покупця”) - це фіксована вартість доставки посилки із товарами, замовленими на Shafa.ua у відділення Укрпошти, що вказав покупець при купівлі товару. 

Спецтариф на зворотне відправлення у відділення продавця від Укрпошта для користувачів Shafa.ua (далі за текстом “Спецтариф на зворотне відправлення у відділення продавця”) - це фіксована вартість зворотної доставки посилки із товарами, замовленими на Shafa.ua у відділення Укрпошти, з якого продавцем було відправлено товар покупцеві. 

Умови та строки акції

Учасники Акції отримують право отримати послугу з пересилання Відправлень Укрпошта Стандарт за Спецтарифами на умовах цієї Акції. 

Вартість послуги з пересилання Відправлень Укрпошта Стандарт за Спецтарифом у відділення покупця на умовах цієї Акції складає:

 • 25 грн. (в т.ч. ПДВ) на Відправлення вагою до 15 кг., довжиною однієї сторони не більше 70 см. та за умови, що Відправлення відповідають умовам «Укрпошта Стандарт», які розміщені  за посиланням: https://www.ukrposhta.ua/ua/standart

 • 70 грн. (в т.ч. ПДВ) на Відправлення вагою від 15 кг., довжиною однієї сторони не більше 70 см. та за умови, що Відправлення відповідають умовам «Укрпошта Стандарт», які розміщені  за посиланням: https://www.ukrposhta.ua/ua/standart

Послуга з організації перевезення Відправлень надається Логістичним Партнером Акції.  

 

В Акції можуть взяти участь:

 • усі зареєстровані Користувачі онлайн-сервісу Shafa.ua - продавці, які увімкнули спосіб доставки у відділення Укрпошти у меню “Способи доставки”;

 • покупці, які оформили замовлення через Shafa.ua https://shafa.ua/, обрали при замовленні спосіб доставки у відділення Укрпошти, за умови, якщо замовлені товари відповідають умовам Акції;

 

Доставка за Спецтарифами розповсюджується лише на Відправлення, якими є замовлені товари на Shafa.ua, для яких на сайті https://shafa.ua/ можливо обрати спосіб доставки у фізичне відділення Укрпошти. Кількість Відправлень з доставкою за Спецтарифами необмежена.  Один продавець може відправити декілька товарів однією посилкою покупцю, якщо таке Відправлення не перевищує максимально допустимої ваги/габаритів, відповідає умовам «Укрпошта Стандарт» та даним умовам Акції.

 

Акція діє з 01 липня 2023 року до 31 грудня 2023 року включно, за київським часом. 

Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами Акції. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організаторів Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

Персональні дані Учасників Акції обробляються у відповідності до умов користування відповідним програмним ресурсом Організатора/Логістичного Партнера.

Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції на Shafa.ua.

Як отримати доставку у відділення Укрпошти за Спецтарифами?

Умови для покупців.

Покупцеві необхідно: 

 • натиснути кнопку “Купити” на сторінці товару на Shafa.ua,  який відповідає Умовам цієї Акції, обрати серед способів доставки “Укрпошта” та оформити замовлення;

 • забрати посилку у відділенні Укрпошти. Для отримання Відправлення необхідно назвати працівнику Укрпошти номер супровідного ярлику (номер накладної), створеного при замовленні товару, та пред'явити документ, що підтверджує особу (паспорт, посвідчення водія, посвідка на проживання, пенсійне посвідчення тощо) або документ, який дає право отримувати відправлення.  

Умови для продавців.

Продавцеві необхідно: 

 • бути зареєстрованим Користувачем Сайту Shafa.ua та пропонувати до продажу товари, що відповідають умовам Акції;

 • увімкнути спосіб доставки “Укрпошта” у меню “Способи доставки” 

 • отримати замовлення на товар, який відповідає умовам Акції;

 • прийняти замовлення, отримане на Shafa.ua; 

 • відправити замовлення через відділення Укрпошти;

 • вказати свій номер телефону, який зазначений на сторінці підтвердження даних відправника та номер супровідного ярлику (номер накладної), створеного після підтвердження замовлення;

 • нанести супровідний ярлик (номер накладної) на Відправлення.

На основі супровідного ярлику (номер накладної), створеного по даному замовленню, співробітник Укрпошти у відділенні організовує відправку замовлення на умовах цієї Акції. 

 

Доставка за Спецтарифами за цією Акцією розповсюджується на Відправлення:

 • які було замовлено на Shafa.ua зі способом доставки “Укрпошта”;

 • послуга з пересилання яких здійснюється виключно по Території проведення Акції; 

 • що пересилаються згідно послуги “Укрпошта Стандарт”, умови якої розміщені за посиланням розміщені  за посиланням: https://www.ukrposhta.ua/ua/standart

 • будь-який вимір якого не перевищує 2 м. Сума довжини і найбільшого периметра (довжини кола) у будь-якому напрямку (крім довжини) не перевищує 3,5 м. 

Доставка Відправлень до відповідного відділення Укрпошти здійснюється із врахуванням графіку роботи відділень, зазначеного на офіційному сайті Логістичного партнера https://www.ukrposhta.ua

Список усіх відділень можна побачити при оформленні замовлення на Shafa.ua. Спочатку оберіть спосіб доставки Укрпошта, потім впишіть місто, і у випадаючому списку оберіть відділення.

Всі відділення ви можете переглянути зараз на карті

Доставки замовлень згідно Спецтарифу доступна тільки у фізичні відділення Укрпошта. На пересувні ВПЗ доставка за умовами Спецтарифу не розповсюджується. 


Якщо покупець відмовиться забирати товар, який йому було доставлено відповідно до умов цієї Акції, продавець має право отримати послугу з пересилання цього товару у зворотному напрямку з відділення Укрпошти покупця назад до відділення Укрпошти продавця за Спецтарифом.

Є питання щодо акції –  пишіть нам

Є питання по доставці – звертайтесь до контакт-центру Логістичного партнера за номером 0 800 300 545 

Організатори Акції:

ТОВ «Уапром» м.Київ, 02121, Харківське шосе, 201-203, літера “4Г”.

ідентифікаційний  код: 36507036

Логістичний Партнер/Оператор поштового зв’язку:

АТ «УКРПОШТА» 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, буд.22. 

ідентифікаційний  код:  21560045

Організатор, в тому числі за інформуванням Логістичного Партнера Акції, має право відмовити в отриманні послуги з пересилання Відправлень, а також заборонити подальшу участь в Акції без пояснення причин будь-якій особі, яка вчиняє дії, що мають шахрайський характер, або покликані отримати неправомірну вигоду від участі в Акції, або ж діє іншим чином, порушуючи положення цих Правил.

Територія проведення Акції:

Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження**.

Організатори Акції залишають за собою право вносити зміни в Правила Акції, в тому числі в умови, територію та строки проведення Акції виключно за умови публічного сповіщення про такі зміни на офіційній сторінці Акції.

 

**За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організаторів гарантувати належне проведення Активності, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення посилок  Учасникам за поштовими адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови  цієї Активності, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу посилок на умовах цієї  Активності, якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою. 
Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
 1. Марія

 2. Опубліковано
 3. Оновлено

Коментарі