Розпочати розмову

Повернення замовлення з Безпечною оплатою з Укрпоштою - Архів

Повернення, якщо замовлення:

  • оформлене зі способом оплати “Безпечна оплата”; 

  • доставку здійснює Укрпошта; 

  • покупець відмовився у відділенні.


У разі відмовлення покупцем від замовлення - продавець нічого не сплачує за доставку. Достатньо прийти у відділення і забрати замовлення, від якого відмовилися. 


Як це працює?

1. На етапі сплати за замовлення, покупець додатково до вартості товару оплачує доставку в один бік (вартість товару + 25 грн.) . Здійснюється 2 списання коштів, другий платіж (25 грн. за доставку) буде автоматичним;

2. Після того, як покупець відмовився від замовлення у поштовому відділенні, ми  повертаємо покупцю гроші тільки за товар. Вартість доставка в один бік, 50% загальної вартості послуг Укрпошти, не повертається;

3. Продавцю залишається забрати замовлення, від якого відмовилися, у відділенні Укрпошти. Додатково оплачувати не потрібно, ми вже сплатили за доставку до продавця (інші 50% загальної вартості доставки). Важливо знати.

1. У ТТН відправником вказана юридична особа - Шафа (УАПРОМ код платника 36507036) і далі ПІБ та контактні дані продавця. Якщо оператор попросить продавця сплатити за доставку під час відправки, продавець не має оплачувати. Потрібно повідомити оператору, що за доставку оплатить Шафа і вся інформація є в ТТН. Оператор відділення відправить ваше замовлення.

2. Продавець має упакувати замовлення самостійно або сплатити за упакування у відділенні Укрпошти.

3.  Оператор зможе відправити посилку, якщо вона не важча за 30 кг і не довша за 70 см. Якщо товар у замовленні, перевищує вказану вагу та габарити, то таке замовлення краще оформити зі способом оплати “Продавцю на картку”. Радимо продавцю попросити покупця скасувати замовлення з Безпечної оплатою та оформити нове з іншим способом оплати.
4. Якщо є потреба переадресувати відправлення, то напишіть нам у Відділ турботи. Ми допоможемо.

Бажаємо успішних продажів на Шафі та вдячних покупців!

Більше про Безпечну оплату для покупця.
Більше про Безпечну оплату для продавця.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Марія

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі