Розпочати розмову

Офіційні правила акції «Безкоштовна доставка Meest для підписників «Shafa SMART»

Акція –  захід, який спрямований на привернення уваги необмеженого кола осіб до послуг, що надаються Організатором та Логістичним партнером, залучення нових клієнтів та підвищення лояльності існуючих клієнтів до послуг, які надаються Організатором та Логістичним партнером.

Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції за посиланням: https://shafa.ua/uk/page/oficijni-pravila-akciyi-pidpisujsya-na-shafa-smart-ta-obiraj-novu-poshtu (надалі – «Офіційна сторінка Акції»)

Загальні умови Акції

1. Учасником Акції може стати будь-який зареєстрований користувач на онлайн-сервісі Shafa.ua (надалі — “Покупець”) який одночасно:

2. Для отримання права на безкоштовну доставку замовленого товару Покупцю потрібно:

  • здійснити замовлення у на онлайн-сервісі Shafa.ua на суму від 250 грн;

  • оформити замовлення через корзину (кнопка «Купити зараз» або «Оформити замовлення»);

  • в способі доставки обрати службу доставки «Meest»;

  • вага відправлення не переважає 10 кг, а габарити 39х34х28/ 

  • вартість послуг доставки не перевищує 200 грн.

 

3. Період дії Акції – з 04.09.2023 року до 31.12.2024 року включно. Період Акції може бути продовжено або скорочено за рішенням Організатора Акції, про що Учасники Акції зможуть дізнатись на Офіційній сторінці Акції 

4. Організатор Акції – Товариство з обмеженою відповідальністю «УАПРОМ», Україна, 02121, м. Київ, Харківське Шосе, 201-203, літера 4Г, код ЄДРПОУ: 36507036.

5. Логістичний партнер – Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «МІСТ ЕКСПРЕС», 79035, м. Львів, вул. Зелена,147, код ЄДРПОУ:  36152228

6. Учасник Акції — будь-який зареєстрований користувач онлайн-сервісу Shafa.ua, який відповідає вимогам встановленим в п.1. цих Правил. 

7. Територія проведення Акції: територія України (крім тимчасово окупованої території), з урахуванням безпеки жителів України та фактичної можливості функціонування Організатора через глобальну мережу Інтернет за допомогою сайту: https://shafa.ua/ з урахуванням особливостей мережі Інтернет, а також здатності Логістичного партнера здійснювати доставки відповідно до Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України № 309 від 22.12.2022 р.

8. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами Акції. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або Логістичного партнера Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

9. Персональні дані Учасників Акції обробляються відповідно до умов користування програмним ресурсом Організатора/Логістичного партнера.

10. Організатор залишає за собою право в односторонньому порядку відмовити Учасникам у наданні права отримати право на безкоштовну доставку замовленного товару/акційний тариф у разі виявлення порушень ними правил Акції та/або умов Публічного договору (оферти) про надання послуг або неправомірних дій, спрямованих на отримання вигоди та/або виявлення шахрайства, про що такий користувач отримує повідомлення.

У разі виникнення питань щодо Акції можна звертатись:

  • до Організатора на електронну адресу: support@shafa.com.ua

  • до Логістичного партнера щодо доставки товару: +380504327707 +380674327707, +380934327707, +380322327707

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Марія

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі