Розпочати розмову

Офіційні правила акції «Отримай безкоштовну доставку на Shafa.ua» - Архів

(надалі — «Правила» та «Акція» відповідно).


1. Акція «Отримай безкоштовну доставку на Shafa.ua» — захід, який спрямований на привернення уваги необмеженого кола осіб до послуг, що надаються Організатором та Логістичними партнерами, залучення нових клієнтів та підвищення лояльності існуючих клієнтів до послуг, які надаються Організатором та Логістичним партнерами.

2. Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції за посиланням: ___________________________________. 

3. Учасником Акції може стати будь-який зареєстрований користувач на онлайн-сервісі Shafa.ua (надалі — “Покупець”) який погодився з умовами Публічним договором (офертою) на надання послуг https://shafa.ua/uk/terms-of-service

4. Органзатор надає Покупцю право на безкоштовно доставку, якщо він відповідає наступним умовам:

  • Покупець протягом 1 (однієї) години після реєстрації на онлайн-сервісі Shafa.ua не розпочав жодного діалогу з продавцями та не оформив жодного замовлення.

5. Безкоштовна доставка доступна Покупцям до відділень “Укрпошти”, відділень та поштоматів Meest та, а також у поштомати Нової пошти. 

Покупець може скористатися правом на безкоштовну доставку протягом 24 годин від дати отримання такого права. 

Безкоштовна доставка діє лише для замовлень, які були оформлені через корзину (кнопка «Купити зараз» або «Оформити замовлення»)

6.Період дії Акції – з __  ________2023 року до _ ________ 2023 року включно. Період Акції може бути продовжено або скорочено за рішенням Організатора Акції, про що Учасники Акції зможуть дізнатись на Офіційній сторінці Акції 

7. Організатор Акції – Товариство з обмеженою відповідальністю «УАПРОМ», Україна, 02121, м. Київ, Харківське Шосе, 201-203, літера 4Г, код ЄДРПОУ: 36507036

8. Логістичні партнери:

 – Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВА ПОШТА» 03026, м. Київ, Столичне шосе, 103, корпус 1, поверх 9, код ЄДРПОУ: 31316718

– Акціонерне товариство «Укрпошта» 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 22, код ЄДРПОУ: 21560045

– Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «МІСТ ЕКСПРЕС», 79035, м. Львів, вул. Зелена,147, код ЄДРПОУ:  36152228

9. Учасник Акції — будь-який зареєстрований користувач онлайн-сервісу Shafa.ua, який відповідає вимогам встановленим в п.3. цих Правил. 

10. Територія проведення Акції: територія України (крім тимчасово окупованої території), з урахуванням безпеки жителів України та фактичної можливості функціонування Організатора через глобальну мережу Інтернет за допомогою сайту: https://shafa.ua/ з урахуванням особливостей мережі Інтернет, а також здатності Логістичних партнерів здійснювати доставки відповідно до Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України № 309 від 22.12.2022 р.

11. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами Акції. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або відповідного Логістичного партнера Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

12. Персональні дані Учасників Акції обробляються відповідно до умов користування програмним ресурсом Організатора та/або відповідного Логістичного Партнера Акції.

13. Організатор Акції залишає за собою право в односторонньому порядку відмовити Учасникам у наданні права отримати право на безкоштовну доставку замовленного товару у разі виявлення порушень ними правил Акції та/або умов Публічного договору (оферти) про надання послуг або неправомірних дій, спрямованих на отримання вигоди та/або виявлення шахрайства, про що такий Учасник отримує повідомлення.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Марія

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі