Начать беседу

Умови користування функціоналом «Бізнес-акаунт Shafa»

Починають діяти з 20.07.2021. 

У Користувачів онлайн-сервісу Shafa.ua, що здійснили  від 10 продажів товару і більше протягом останніх 2 (двух) календарних місяців) автоматично активується функціонал  «Бізнес-акаунт Shafa».


Користувачі функціоналу «Бізнес-акаунт Shafa»  отримують Послугу доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua та додаткові послуги на наступних умовах:

1) створення особистого Магазину Користувача;

2) розміщення та обробка інформації про продавця та про товари в Магазині;

3) можливість придбання додаткових послуг «Топ-Оголошення», «VIP-Оголошення», «Підняття Оголошень в каталозі» за спеціальними пропозиціями, розміщеними на Shafa.ua;

4) здійснення від 10 продажів товару на місяць (враховується показник за останні 2 місяці використання Shafa.ua);

5) вища видача (показ) товарів в Каталозі Shafa.ua (в порівнянні над показом товарів Користувачів функціоналу «Базовий акаунт», які не замовили додаткові послуги;

6) виділений окремий блок “Товари від ТОП-Продавців” на головній сторінці онлайн-сервісу Shafa.ua та блок “Товари від ТОП-Продавців” на сторінці кожного Оголошення, в яких у випадковому порядку будуть показані товари таких Користувачів;  

7) чат для оперативного опрацювання запитів Відділом турботи Shafa.ua.  

Щоб звернутися за підтримкою через чат, необхідно перейти на сторінку “Контакти” веб-версії сайту або у розділ “Зворотній зв’язок” у мобільному додатку та написати через чат, що з’явиться автоматично на сторінці.


Розмір оплати за надання Послуги доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua для Користувачів функціоналу  «Бізнес-акаунт Shafa» складає: 

12% (дванадцять відсотків), без ПДВ, від ціни замовленого  Користувачем Товару, що не перевищує 499,99 грн (включно);

10% (десять відсотків), без ПДВ, від ціни замовленого  Користувачем Товару, що становить від 500,00 грн до 999,99 грн (включно);

8% (вісім відсотків), але не більше 200 грн., без ПДВ, від ціни замовленого Користувачем Товару, що становить від 1 000,00 грн. 


Важливо: 

У разі здійснення до 10 (десяти) продажів на місяць протягом останніх 2 (двох) місяців, для Користувача стає можливим перехід назад (активація) функціоналу «Базовий акаунт».  Для цього в налаштуваннях свого Магазину необхідно здійснити запит та підтвердити відключення функціоналу “Бізнес-акаунт Shafa” та перехід на функціонал “Базовий акаунт”. Самостійна заміна “Бізнес-акаунту Shafa” на “Базовий акаунт”, у разі, якщо Користувач здійснює більше 10 (десяти) продажів на місяць протягом останніх 2 (двох) місяців не можлива. 


Зверніть увагу! 

Якщо замовлення було створено за допомогою діалогу в чаті або кнопки “Купити” в момент користування функціоналом “Базовий-акаунт”, а товар вже був відмічений проданим або замовлення було виконано в момент, коли продавець користувався функціоналом “Бізнес-акаунту Shafa”, оплата за надання Користувачу Послуги доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua буде здійснюватись за тарифами, встановленими для функціоналу “Базовий акаунт”.

 

І навпаки. Якщо замовлення було створено за допомогою діалогу в чаті або кнопки “Купити” в момент користування функціоналом “Бізнес-акаунту Shafa”, а товар вже був відмічений проданим або замовлення було виконано в момент, коли продавець користувався Shafa.ua за допомогою функціоналу“Базовий акаунт”, оплата за надання Користувачу Послуги доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua буде здійснюватись за тарифами, встановленими для функціоналу “Бізнес-акаунта Shafa”.

ЧАСТІ ПИТАННЯ. 

Выберите файлы или перетащите файлы
Была ли эта статья Вам полезна?
Да
Нет
  1. Марія

  2. Опубликовано

Комментарии