Розпочати розмову

Програма лояльності «З Prom на Shafa» - Архів

Ця Програма лояльності проводиться в рамках Бонусної програми на Shafa.ua  (Бонусні програми на Shafa.ua) з метою залучення нових користувачів на сайт https://shafa.ua.

Програма лояльності діє з «1» квітня 2023 до «30» квітня 2023 року (далі - «Період дії Програми лояльності»), проте ми залишаємо за собою право вносити зміни в правила цієї Програми, в тому числі змінювати період дії Програми.

Згідно цієї Програми лояльності, за умови виконання її умов належним чином, учасники мають право отримати Бонуси у розмірі 100 на свій Бонусний рахунок на https://shafa.ua/ і зможуть використати їх з метою зниження вартості рекламних послуг (https://shafa.ua/uk/page/kak-prodvinut-svoe-obyavlenie), що допомагають просувати свої Оголошення на Shafa.ua. 

Для отримання 100 Бонусів на свій Бонусний рахунок на https://shafa.ua/ необхідно в Період дії Програми лояльності запустити “Експорт товарів на Shafa.ua” в Особистому кабінеті Продавця на електронному маркетплейсі Prom.ua та мати зареєстрований обліковий запис на https://shafa.ua/ 

1 Бонус дорівнює 1 гривні.

Хто може взяти участь в програмі?

Всі повнолітні, дієздатні особи, які зареєструються на Shafa.ua в період дії цієї Програми лояльності або які вже були зареєстровані на Shafa.ua, проте не були активні на Shafa.ua 30 і більше днів.

Як скористатися бонусами?

Скористатися Бонусами можна тільки після їх нарахування на Бонусний рахунок.

Важливо! Бонуси можуть бути використані тільки для зменшення вартості рекламних послуг ТОП або VIP-оголошення, Підняття оголошень в каталозі на Shafa.ua.

Бонус не є засобом платежу, не може бути отримано в грошовому еквіваленті, не є товаром / послугою / майном, в тому числі нематеріальними активами, і не може продаватися за оплату іншим Учасниками цієї Програми лояльності або іншим чином передаватися третім особам.

Нараховані Бонуси можуть бути використані протягом 3 (трьох) місяців з дня їх нарахування відповідно до Офіційних правил участі в «Бонусній програмі» (Бонусні програми на Shafa.ua)

Невикористані учасником Програми протягом 3 (трьох) місяців з дня їх нарахування Бонуси анулюються.

Учасники цієї Програми зобов'язуються виконувати положення Договору-оферти про надання послуг https://shafa.ua/terms-of-service, Політики конфіденційності https://shafa.ua/privacy-policy і Офіційних правил Бонусної програми на Shafa.ua https://shafa.ua/page/bonusnye-programmy.Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Марія

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі