Розпочати розмову

Правила програми лояльності «Будь активним» - Архів

Правила програми лояльності «Будь активним»

(далі - «Програма лояльності» та/або «Програма»)


 1. Загальні положення та період дії Програми лояльності 

Ця Програма лояльності «Будь активним» проводиться в рамках Бонусної програми на Shafa.ua https://shafa.ua/page/bonusnye-programmy з метою залучення нових Користувачів на сайт https://shafa.ua та підтримання інтересу існуючих Користувачів до Сервісів Shafa. 

 1. Дана Програма лояльності починає свою дію з «11» лютого 2021 року та діє до 31.12.2021 року (далі – «Період дії Програми лояльності»), проте Організатор Програми лояльності залишає за собою право вносити зміни до правил цієї Програми, в тому числі змінювати Період дії Програми лояльності. 

 2. За умовами цієї Програми лояльності усі зареєстровані на https://shafa.ua/ Користувачі, які у Період дії цієї Програми виконають її умови, мають можливість накопичувати Бонуси, та отримають Бонуси на свій Бонусний рахунок. 1 Бонус дорівнює 1 гривні.


 1. Хто може бути учасником Програми лояльності

  1. Усі  повнолітні, дієздатні особи, які є зареєстрованими Користувачами Shafa.ua у Період дії Програми лояльності. 


 1. Умови участі в Програмі лояльності та отримання Бонусів 

  1. Для того, щоб отримати Бонуси на свій Бонусний рахунок на Shafa.ua необхідно виконати наступні умови: 

   1. Бути зареєстрованим та/або зареєструватися на https://shafa.ua у Період дії цієї Бонусної програми. 

   2. Мати заповненим та/або заповнити обліковий запис Користувача на Shafa.ua відповідно до запропонованої на сайті форми.   

   3. Мати мінімум 1 (один) доданий Товар на Shafa.ua через свій Обліковий запис (при чому оголошення про продаж яких мають бути активними, тобто, не відхиленими модерацією Адміністрації Сайту Shafa.ua).  При чому, останнє додавання Товару має бути здійснено не раніше, ніж за 7 (сім) днів до дати нарахування Бонусу відповідно до п. 3.2. 

3.2. У разі виконання умов, передбачених п. 3.1.1. - 3.1.3. протягом Періоду дії Програми лояльності Користувачеві 1 (один) раз на 6 (шість) місяців з дати набуття чинності цією Програмою «11» числа буде нараховуватись 1 (один) Бонус.  

3.3. Користувачі мають можливість накопичувати Бонуси (в тому числі нараховані у відповідності до інших діючих Програм на Shafa.ua.) протягом терміну їх дії, кількість нарахованих та накопичених  Бонусів на Бонусному рахунку Учасники можуть відслідковувати у своєму профілі (Обліковому записі) на Shafa.ua. в розділі «Мої речі» в правому верхньому куті. 

3.4. Бонус не є засобом платежу, не може бути отриманий в грошовому еквіваленті, не є товаром/послугою/майном, в тому числі нематеріальним активом, і не може продаватися за оплату іншим Учасниками Програми лояльності чи в інший спосіб передаватися третім особам.


 1. Використання Бонусів 

  1. Скористатися нарахованими Бонусами можна після їх нарахування на Бонусний рахунок.

  2. Бонус можна використати виключно для зменшення вартості  рекламних послуг на https://shafa.ua, а саме: VIP-оголошення https://shafa.ua/page/usluga-vip-obyavleniya, «ТОП-оголошення» https://shafa.ua/page/usluga-top-obyavleniya та «Підвищення  оголошень в каталозі» https://shafa.ua/page/podnyatiya-obyavlenij-v-kataloge

  3. Нараховані Бонуси можуть бути використані протягом 6 (шести) місяців з дня їх нарахування відповідно до Офіційних правил участі у «Бонусній програмі» https://docs.google.com/document/d/11sUPKai13l00mqksghbGo-j5hzsPPDfHAOxZC2rvHHM/edit# .

  4. Невикористані Учасником Програми протягом періоду вказаного в п. 4.3. цих Правил Бонуси, анулюються.


5. Інше 

5.1. Учасники цієї Програми зобов’язуються виконувати положення Договору-оферти про надання послуг https://shafa.ua/terms-of-service, вимог Політики конфіденційності https://shafa.ua/privacy-policy та Офіційних правил Бонусної програми на Shafa.ua https://shafa.ua/page/bonusnye-programmy, що є невід’ємною частиною Правил програми лояльності «Бонус за активний товар». 

.


Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
 1. Марія

 2. Опубліковано
 3. Оновлено

Коментарі