Розпочати розмову

Програма лояльності "Запроси друга"

Дана Програма лояльності починає свою дію з 01.01.2021 і діє до 31.12.2024 року (далі - «Період дії Програми лояльності»), проте Шафа залишає за собою право вносити зміни в правила цієї програми, в тому числі змінювати період дії Програми лояльності.

За умовами цієї Програми лояльності всі зареєстровані на https://shafa.ua/ Користувачі, які в період дії цієї програми виконають його умови, мають можливість отримають бонуси на свій Бонусний рахунок і накопичувати їх. 1 Бонус дорівнює 1 гривні.

Приводьте друзів на сайт і отримуйте бонуси на Бонусний рахунок.

.

Хто може взяти участь в програмі?

Усі повнолітні, дієздатні особи, які:

1) є зареєстрованими користувачами Shafa.ua;

2) отримали 1 позитивний відгук або прив'язали номер телефону до профілю.

Як програма  працює?

Кожен користувач має своє унікальне посилання в профілі (розділ “Мої речі”).

1. Поділіться своїм унікальним посиланням із друзями, колегами та знайомими, яким це може бути цікаво.

2. Після того, як новий користувач буде позначений покупцем або сплатить будь-яку послугу просування (ТОП-оголошення, VIP-оголошення, Підняття оголошення), — і ви, і  він отримаєте по 55 Бонусів на бонусний рахунок на “Шафі” :)

Важливо! Новий користувач повинен підтвердити свій телефон в налаштуваннях профілю.

Стежте за кількістю користувачів, які зареєструвалися за вашим посиланням, у блоці "Запроси друга" на сторінці “Мої речі”. Максимальна кількість запрошень - 10.

Як скористатися бонусами?

Скористатися Бонусами можна лише після їхнього нарахування на Бонусний рахунок.

Важливо! Бонуси можуть бути використані тільки для зменшення вартості додаткових послуг ТОП- или VIP-оголошень, Підняття оголошень на Шафі.

Можливості вивести їх із бонусного рахунку немає.

Бонус не є засобом платежу, не може бути отриманий у грошовому еквіваленті, не є товаром/послугою/майном, у тому числі нематеріальними активами, та не може продаватися за оплату іншим учасникам цієї програми лояльності або іншим чином передаватися третім особам. Нараховані бонуси можуть бути використані протягом 3 (трьох) місяців з дня їх нарахування відповідно до Офіційних правил участі у «Бонусній програмі» https://docs.google.com/document/d/11sUPKai13l00mqksghbGo-j5hzsPPDfHAOxZC2rvHHM/edit#

Невикористані учасником Програми  протягом 3 (трьох) місяців із дня їхнього нарахування бонуси анулюються.


Учасники цієї програми зобов'язуються виконувати положення Договору-оферти про надання послуг https://shafa.ua/terms-of-service, вимог Політики конфіденційності https://shafa.ua/privacy-policy та Офіційних правил Бонусної програми на Shafa. ua https://shafa.ua/page/bonusnye-programmy, що є невід'ємною частиною Правил програми лояльності «Запроси друга».

Де можна поділитися унікальним посиланням?

Наприклад, у соцмережах (Instagram, Facebook, Twitter та ін.), на тематичних форумах, відправити у месенджері (Viber, Telegram та ін.).

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Марія

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі