Начать беседу

Правила продажу косметики

Що у нас розміщують

Шафа - майданчик з продажу жіночих і дитячих речей і аксесуарів. Це можуть бути речі в неновому стані або нові - щось, що вам не підійшло (замовлення з іноземних сайтів, подарунки й тд).

Як можна продати косметику і парфумерію

Ви цілком можете розмістити свою косметику або парфумерію. Однак & nbsp; зверніть увагу, що при розміщенні косметики та парфумерії від таких компаній, як & nbsp; Avon, Faberlic, Oriflame, Mary Kay, Yves Rocher, ТМ Dr.Ceuracle і їм подібних, вам необхідно буде за запитом надати підтвердження про придбання продукції вищевказаних компаній. У разі ненадання такого підтвердження, ваші оголошення будуть видалені.

Шановні представники мережевих компаній!Не потрібно в описі будь-якого продукту писати про повний асортимент компанії. За це профіль користувача буде заблокований.

Оригінальні фото потрібні обов'язково

Також обов'язково викладати оригінальне фото товару, що продається, зробленого особисто. Головна фотографія може бути з сайту магазину (не забудьте про правило, яке забороняє посилання на фотографії), але мінімум 1 фото повинно бути зроблено вами.

На одній сторінці тільки одна позиція

Також, як і в інших розділах, в косметиці й парфумерії діє правило - на сторінці товару не можна розміщувати декілька позицій, включаючи асортимент квітів. Виняток - набори, що продаються разом.

Выберите файлы или перетащите файлы
Была ли эта статья Вам полезна?
Да
Нет
  1. Ксенія 🌍

  2. Опубликовано

Комментарии