Розпочати розмову

Умови розміщення оголошень

Ви можете додавати необмежену кількість речей. При цьому після кожного продажу за послугу доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua (далі - «Користування Шафою») продавець оплачує % від вартості речі.
Оплата буде списана після того, як ви відзначите річ проданою і оберете конкретного покупця. Оплата % буде порахована від тієї ціни, яка вказана в оголошенні.

Кошти списуються з вашого  Основного рахунку. Ви можете використовувати бонуси для зниження вартості оплати за додаткові послуги просування оголошень  - Підняття, ТОП і ВІП-оголошень. Також бонусами ви можете оплатити % від вартості проданої речі.

Ці умови поширюються на всіх продавців.
 

Часті питання:

1. Коли я буду платити %? І за що?

Ви будете платити % від вартості проданого товару за послугу доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua (також згадується як «Користування Шафою»):

а) коли логістичний партнер, за допомогою якого відправляється товар, передасть Шафі інформацію про те, що проданий на Шафі товар був доставлений та отриманий покупцем;

б) після того, як  позначите річ проданою. Оплата за послугу доступами знімемо з вашого Основного та  Бонусного рахунку.

Ви будете платити за те, що отримуєте онлайн доступ до сайту shafa.ua, користуєтеся його сервісами, розміщуєте оголошення і знаходите покупців. Команда Shafa.ua працює над тим, щоб розвивати і просувати продукт – Shafa.ua, щоб вам було просто і зручно продавати в інтернеті. Це праця, і ми впевнені - будь-яка праця має бути оплачена. Важливо! Якщо ви продали річ зі знижкою, змінили ціну і система не дає вам відзначити продаж, напишіть про це в Відділ турботи.
 

2.Я продаю свої речі. Мені також потрібно платити за користування Шафою?

Усім продавцям потрібно платити за користування Шафою - % від вартості товару, який був проданий за допомогою розміщеного оголошення на Шафі, отриманий покупцем і / або відмічений «Проданим». Ця умова поширюється на всіх продавців: і тих, хто продає товари зі свого гардеробу, і тих, для кого на Шафі – своя справа.
 

3.Ви будете рекламувати мої  оголошення за рахунок оплати - %?

Ні. Просування оголошень  - це додаткова послуга на Shafa.ua, яку оплачують окремо від  послуги доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua/

4. Як мені  рекламувати речі на Шафі?

За допомогою додаткових послуг "ТОП- оголошення", "Підняття", "VIP-Оголошення".

*Примітка. Якщо ви замовите додатково рекламну послугу, після продажу товарам все одно потрібно буде заплатити % від вартості товару Користування Шафою (послугу доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua).
 

5.Як мої оголошення можуть виявитися вище за інших у каталозі без додаткової реклами?

Оформляйте оголошення якісно. На те, на якому місці буде оголошення, зможуть впливати якість фото, повнота назви, описи та інформації про товар. А також те, наскільки чесно і вчасно ви відзначаєте речі проданими.


6.Скільки тепер я можу додати оголошень на Шафу?

Ви можете додати скільки завгодно оголошень=)
 

7.А будуть безкоштовні оголошення?

Ні. Ви зможете розміщувати скільки завгодно оголошень, але коли продасте товар, потрібно буде заплатити за Користування Шафою (послугу доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua). Фахівці Шафи стежитимуть за тим, наскільки чесно відзначаєте речі проданими. Якщо ви будете робити це після кожного продажу - навіть не помітите нашої уваги. Якщо ж не будете чесні та порушуватимете правила  - нам доведеться обмежити вам доступ до онлайн-сервісу Shafa.ua, тобто обмежити вам доступ до ваших оголошень (приховати їх) і обмежити можливість додавати нові товари на Шафу. 


8. Що таке обмеження доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua?

Давайте відразу розділимо обмеження доступу до оголошень і  обмеження доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua 

Обмеження доступу до оголошень (деактивація оголошень) - це коли ви самі вибираєте товари і натискаєте кнопку "Деактивувати". Після цього такі оголошення не показуються покупцям і переміщуються у вкладку "Деактивовані" у вашому профілі. І при цьому ви зможете їх активувати знову будь-якої миті ;)

Обмеження доступу до онлайн-сервісу Shafa.ua (деактивація продавця) - це обмеження можливості додавати нові товари та обмеження доступу (деактивація) всіх оголошень (не показуємо їх покупцям, в тому числі їх не буде у вашому профілі). Ви зможете знайти у вкладці "Деактивовані", але не зможете самі відновити доступ (активувати). Це зможе зробити тільки команда Шафи.

9. За що ви можете обмежити мені доступ до онлайн-сервісу Shafa.ua (деактивувати мене як продавця)?

За одну чи кілька з таких причин. По-перше, якщо ви не позначатимете товари, які у вас купили, проданими. Команда Шафи має право перевіряти це шляхом прочитання діалогів з покупцями.

По-друге, якщо порушите умови Публічного договору-оферти та правила Шафи. Перед тим, як обмежити вам доступ конлайн-сервісуShafa.ua(деактивувати), команда Шафи надасть час для усунення порушень, якщо порушення з вашого боку були виявлені командою Шафи вперше.

По-третє, якщо на нашому основному рахунку на Шафі буде менше ніж  1 грн. Коли це станеться, ми відправимо вам повідомлення на сайті і нагадаємо про поповнення. Якщо через 24 години на рахунку все ще буде менше ніж 1 гривні, система деактивує ваші оголошення і відключить вам можливість додавати речі. Як тільки поповните рахунок - повернемо все як було.

Перед обмеженням доступу отримаєте мінімум 1 нагадування про поповнення свого рахунку.


Щоб ми знову відновили доступ до онлайн-сервісу Shafa.ua (активували ваш профіль та оголошення), ви повинні виправити причину обмеження доступу (деактивації) і повідомити про це Відділ турботи😊 Вам допоможуть все повернути як було ✍️

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Марія

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі