Розпочати розмову

Звернення на користувачів і процедура розгляду

Як подати звернення

Один з інструментів для зв'язку з Відділом турботи на Шафі - звернення.

Якщо у вас виникла проблемна ситуація з будь-яким користувачем або ви помітили, що будь-яке оголошення порушує правила сайту, ви можете скористатися кнопкою "Повідомити про порушення" в профілі користувача або в картці товару.

Як поскаржитися на куплену річ, яка не відповідає заявленому в оголошенні опису?

Вам необхідно протягом 2-х діб з моменту отримання речі, повідомити продавця про проблему і докласти фото невідповідностей в листуванні на Шафі. Якщо продавець не відреагував на ваше звернення або відмовився вирішувати проблему, ви можете звернутися за допомогою до Відділу турботи через кнопку "Повідомити про порушення" в профілі продавця.
Зверніть увагу, що перш ніж залишати повідомлення про порушення правил продавцем, вам необхідно повідомити йому про проблему. Якщо продавець відмовляється від розв'язання питання, тільки тоді варто залучати до розгляду ситуації Відділ турботи.
Якщо куплена вами річ не відповідає заявленому опису в оголошенні, фахівець Відділу турботи може запросити додаткові  фото дефектів і невідповідностей, навіть якщо ви отримували замовлення післяплатою і відмовилися від нього. 

Важливо! У спірних ситуаціях Шафа не гарантує сприяння на користь покупця; на замовлення з післяплатою, якщо річ з такого замовлення не була перевірена / оглянута при отриманні в пункті видачі посилки. У таких випадках покупець має право звернутися безпосередньо до продавця і скористатися своїми правами відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".

Важливо! Якщо продавець відправив покупцеві товар з післяплатою по Укрпошті без опису товару (на пошті), в такому випадку  звернення від користувача щодо невідповідності товару опису  буде розглядатися згідно зі стандартною процедурою розглядів. 

Як поскаржитися на користувача?

У профілі користувача (натисніть на ім'я продавця і ви потрапите в його профіль) праворуч ; знайдете кнопку "Повідомити про порушення "

Продавець вислав не ту річ / не в тому стані, що було заявлено на сайті, не відзначив покупцем і видалив товар?

Ви можете поскаржитися на користувача в його профілі та ми докладемо всіх зусиль, щоб допомогти в рішенні. 

Зверніть увагу! Не потрібно скаржитися на одного і того ж користувача кілька разів. Це не прискорить, а навпаки сповільнить роботу Відділу турботи. Звернення розглядаються і опрацьовуються всі 🙌🏻

Термін подачі звернення на користувача

Стандартний термін подачі звернення на продавця - протягом 5  днів з моменту отримання речі.
Якщо продавець не відправив оплачене замовлення, термін подачі звернення - протягом 2-х тижнів з моменту оплати замовлення. 

Процедура розгляду за зверненням

Якщо звернення не стосується проведеної операції (наприклад на оголошення, яке порушує правила сайту), то фахівець розглядає  звернення, приймає рішення по ньому і при цьому може не зв'язуватися ні з продавцем, ні з користувачем, що поскаржився, якщо в цьому нема потреби. 

Якщо звернення стосується купівлі чи продажу, то фахівець зв'язується з продавцем і повідомляє про суть проблеми та про терміни для її вирішення.
Якщо в зазначений термін продавець не розв'язав питання, то його профіль може бути заблокований на період від 1 до 10 днів.
У разі, якщо на продавця регулярно надходять звернення про відправку невідповідного оголошенню товару, профіль такого продавця може бути видалений.

При необхідності фахівець зв'яжеться з користувачем, який відправив звернення. Зверніть увагу, що при розглядах враховується тільки те листування, яке велося на Шафі. Якщо листування повністю або частково велося поза Шафою, то такі звернення не розглядаються.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Марія

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі