Начать беседу

Як залишити відгук та інші питання про це.

Спочатку продавець повинен зазначити річ проданою і вибрати покупця. Після цього обидва зможуть залишити відгуки.
Увага! Це можливо, якщо дійсно була покупка / продаж та підтвердження є в повідомленнях на Шафі.


Після позначки товару проданим у вас з'явиться запит на відгук. Запити доступні у вашому профілі: Меню (праворуч від фото) - Мої відгуки.
Запити відсортовані за датою їх появи

Зверніть увагу, що вам потрібно вибрати - позитивний або негативний відгук ви хочете залишити. Якщо під час покупки / продажу сталася неприємна ситуація, розкажіть про неї в своєму відгуку. При цьому обов'язково коротко опишіть суть ситуації. Пусті негативні відгуки або неінформативні (наприклад, "не рекомендую") не пройдуть модерацію і будуть відхилені.

Що таке позитивний і негативний відгук?

Це інструмент, який допомагає користувачам здійснювати безпечні угоди. У профілі користувача і в картці товару під його логіном ви завжди зможете знайти кількість позитивних (зелених) і негативних (червоних) відгуків.
Перш ніж домовлятися про купівлю / продаж, почитайте відгуки про співрозмовника на Шафі.

Чому мій негативний відгук не відображається у користувача в профілі?


Всі негативні відгуки проходять перевірку. Це може зайняти близько 14 днів. 

Негативний відгук буде відхилений, якщо:

 • - листування повністю або частково велося не через Шафу;
 • - покупець викинув річ або що-небудь зробив з нею (виправ, прасував, ремонтував і т.д.);
 • - покупець написав відгук про якість товару , але з моменту отримання речі вже пройшло більше ніж 30 днів.
  Уточнення : негативний відгук про якість б / у речей ми не будемо публікувати. При цьому ми опублікуємо негативний відгук з інформацією про те, що річ не відповідає опису (у неї є специфічний запах, дефекти, колір інший ніж на фото і т.д.).;
 • - нас про це попросив той, хто його залишив. Для цього потрібно написати Відділу турботи .
  Уточнення : фахівці відділу турботи можуть видалити відгук, якщо в листуванні на Шафі людина, яка залишила відгук, підтвердить, що згоден його видалити (йому не обов'язково окремо писати про це  Відділу турботи )
  • - містить в собі неправдиву інформацію і / або ненормативну лексику;
  • - відгук про те, що користувач взяв реквізити й не сплатив річ
  • - відгук не містить в собі деталей і / або написаний в помсту того, хто вже залишив негативний відгук про угоду

   Крім того,  фахівець Відділу турботи може переглянути ваше листування перевірити, чи дійсно був продаж, звірити факти. Якщо продажу не було або написане  не підтверджується листуванням, такий відгук буде відхилений. 

 • Увага! Якщо продавець відправив річ з післяплатою, а покупець її не забрав - відгук залишити можна. Причина - в цьому випадку є факт продажу.  

Пам'ятайте, кожен учасник угоди має право розповісти про свій досвід і поділитися суб'єктивною думкою, як в позитивному відгуку, так і в негативному.


Чому мені прийшло повідомлення, що я позначена покупцем, якщо я не купувала цю річ?

Швидше за все, продавець зазначив вас покупцем помилково. Напишіть Відділу турботи про це. Нам буде потрібне посилання на товар або логін продавця і назва товару, покупцем якого вас відзначили. Також ви можете відповісти на той лист, який прийшов вам на пошту.

Що робити, якщо неправильно зазначила покупця?

Напишіть Відділу турботи про це. В такому випадку нам буде потрібні посилання на проданий товар і на профіль правильного покупця. Після отримання цих даних ми зможемо виправити ситуацію =)

Відзначила річ як продану помилково або було повернення від покупця

Зняти позначку Продано з речі не можна. Якщо ви випадково відзначили її як продану або покупець повернув товар і він знову з'явився у вас в продажу, вам необхідно заново розмістити цю річ на продаж або активувати це оголошення з вкладки Продано , яка є в розділі  Мої речі.

Чи можна залишити негативний відгук, якщо покупець відмовився від покупки, порушивши домовленості

Такої можливості немає, тому що продажу не було.
За правилами шафи покупець може відмовитися від покупки або броні.
Рекомендуємо попереджати своїх потенційних покупців про те, що час на оплату обмежений. Якщо протягом обумовленого часу оплата не прийшла, ви можете зняти бронь і продати цей товар іншому користувачеві.

Я вирішив спірну ситуацію з покупцем, але все одно отримав негативний відгук. Можна його відхилити?

Такої можливості немає. Ми за чесність і прозорість. Пам'ятайте, кожен учасник угоди має право розповісти про свій досвід і поділитися суб'єктивною думкою, як в позитивному відгуку, так і в негативному.

Що робити, якщо мені не залишили відгук

Так буває :( Ми зі свого боку дуже рекомендуємо і просимо всіх користувачів (в листах, в повідомленнях) писати відгуки. Більше ми зараз ніяк на це не можемо вплинути. Зате можете ви! Напишіть користувачеві, що будете вдячні за відгук, і залиште йому коментар від себе. Велика ймовірність, що він відгукнеться на прохання.


Выберите файлы или перетащите файлы
Была ли эта статья Вам полезна?
Да
Нет
 1. Марія

 2. Опубликовано
 3. Обновлено

Комментарии