Начать беседу

Хто платить за доставку при поверненнях замовлень з Безпечною оплатою?

Якщо покупець не забере на пошті замовлення, сплачене Безпечної оплати, вам потрібно буде оплатити доставку посилки в один бік та у зворотній. При цьому ми компенсуємо витрати на доставку в обидва боки вам на бонусний рахунок на Шафі в рамках програми лояльності. Це покриє витрати на пересилку замовлення в один бік та у зворотній.


Після отримання нами статусу Скасовано ви отримаєте від Шафи повідомлення на сайті про те, що вам нараховано бонуси ( буде вказана кількість), оскільки для замовлення №(номер замовлення) було оформлено повернення.

Отже, ви не пропустите надходження бонусів =)

Зверніть увагу, що зараз в рамках програми лояльності нарахування бонусів відбувається винятково на ваш бонусний рахунок на Шафі.

За допомогою бонусного рахунку ви зможете оплачувати послуги з платного просування товарів (“ТОП-оголошення”, “VIP-оголошення”, “Підняття оголошень”), а також % від користування Шафою.

Програма лояльності стосується всіх поштових операторів, які ви можете включити в налаштуваннях способів доставки: Нова пошта, Укрпошти, Justin і Meest.

Выберите файлы или перетащите файлы
Была ли эта статья Вам полезна?
Да
Нет
  1. Ксенія 🌍

  2. Опубликовано
  3. Обновлено

Комментарии