Начать беседу

Що таке деактивація


Давайте одразу розділимо деактивацію оголошень і деактивацію профілю. 

Деактивація оголошень - це коли ви самі вибираєте товари й натискаєте кнопку "Деактивувати".  Після чого такі оголошення не відображаються покупцям і переміщаються у вкладку Деактивовані у вашому профілі. І при цьому ви зможете їх активувати знову в будь-який момент;)

Деактивація профілю - це коли ми закриваємо можливість додавати нові товари й деактивувавши всі ваші оголошення (не відображаємо їх покупцям, в тому числі їх не буде в вашому профілі). Їх зможете знайти у вкладці "Деактивовані", але не зможете самі активувати. Це можемо зробити тільки ми.


За що профіль може бути деактивовано

За одну або декілька з наступних причин. 


  • Якщо ви не будете позначати речі, які у вас купили, як такі, що продані. Ми будемо проходитися по діалогах і це перевіряти. Якщо ми побачимо, що ви регулярно не відзначаєте продані речі, ми вас деактивуємо як продавця.
  • Якщо ви як продавець не відповідаєте на повідомлення покупців та не приймаєте оформлені замовлення.
  • Якщо є порушення вами умов Публічного  договору-оферти і правил Шафи. Перед тим, як деактивувати, ми обов'язково напишемо вам і дамо шанс все виправити. Якщо, звичайно, це станеться вперше, а не знову. 
  • Якщо ваш рахунок Шафі буде відʼємним. Коли це станеться, ми відправимо вам повідомлення на сайті й нагадаємо його поповнити. Якщо через 24 години на рахунку все ще буде менше ніж 1 гривні, доведеться деактивувати ваші оголошення і відключити вам можливість додавати речі. Як тільки поповните рахунок - повернемо все як було.
   Деактивація за негативний залишок на рахунку точно не застане зненацька. Перед цим ви отримаєте нагадування про поповнення;)
  • Якщо ми помітимо, що ви відмовляєтеся працювати із замовленнями зі способом оплати Безпечна оплатапісля нашого попередження про це.
   * Безпечна оплата - це один з можливих способів оплати замовлень на Шафі й, якщо покупець його вибрав, вам потрібно працювати з такими замовленнями.

Выберите файлы или перетащите файлы
Была ли эта статья Вам полезна?
Да
Нет
 1. Марія

 2. Опубликовано
 3. Обновлено

Комментарии