Розпочати розмову

Інструкція: як позначити товар проданим

Крок 1: Ви можете позначити продаж в картці товару, в листуванні з покупцем або в розділі “Потенційні продажі”, натиснувши кнопку "Відмітити проданим".

Крок 2: Під час позначки виберіть логін покупця (саме того, хто купив у вас цей товар).

Якщо вам не вдається відмітити продаж, то скористайтеся наступною інструкцією, яку ми для вас підготували.

Зробили надто велику знижку? 
Позначайте продаж за повною вартістю (змініть її на стартову в оголошенні) і напишіть нам https://shafa.kayako.com/conversation/new, додавши посилання на діалог, в якому йде мова про знижку та відбувся продаж. Ми обов'язково повернемо різницю від сплачених % за користування Шафою. В темі листа вкажіть: "Повернення %" та оберіть відповідну причину звернення.

На рахунку недостатньо коштів?
Переконайтеся, що на вашому рахунку є сума, яка не менша або дорівнює сумі відсотку, який має списатися, + 1 грн. Це означає, що після списання у вас має залишитися 1 гарантійна гривня. Якщо сума менше, ви не зможете позначити продаж та це легко вирішити, поповнивши рахунок. Після поповнення спробуйте ще раз позначити продаж. Ми залишимо посилання на діалог в “Потенційних продажах”.


Відмітили помилково не того покупця?
В такому випадку ваше оголошення буде в статусі “Продано”.
Рекомендації для коректної позначки:

- Перейдіть до оголошення.
- Відредагуйте кількість товару з 0 на 1
- Позначте повторно продаж.
- Після цього напишіть нам https://shafa.kayako.com/conversation/new, додавши посилання на оголошення, яке ви вдруге позначили проданим. Ми повернемо вам повторно списаний % за продаж.


Оголошення в статусі "видалене", "деактивоване"?
Ви зможете позначити продаж лише через картку товару.


Оголошення в статусі “Продано”?

- Перейдіть до листування з покупцем.
- Оберіть “До товару”.
- Далі “Редагувати”.
- Змініть кількість товару з 0 на 1 та додайте річ.
- Після цього натисніть “Відмітити продаж”.
- Не забудьте правильно обрати логін покупця.


Оголошення з проданим товаром відхилене модератором (статус "Відхилене")? 
Напишіть про це нам https://shafa.kayako.com/conversation/new і ми допоможемо позначити продаж.


Відбувся обмін контактами?
Якщо з 13.11.2021 року ви відправляєте свої контакти в чаті на Шафі або отримуєте їх від покупця (номер телефону, посилання на соцмережі, месенджери), такі діалоги будуть вважатися як продаж, який потрібно позначити.

Детально про переведення спілкування в інші канали з чату Шафи можете почитати в пункті 3.13.10 Договору-оферти за посиланням: https://shafa.ua/terms-of-service.

Відбувся обмін товаром?
Товари, за якими відбувся обмін, також треба позначати проданими та оплатити % за користування сайтом. Ви отримали на заміну рівноцінний товар 🙌


Ваше оголошення не знайдене?
Напишіть нам https://shafa.kayako.com/conversation/new і ми допоможемо позначити продаж.

Не знайшли рішення -  напишіть нам https://shafa.kayako.com/conversation/new, заповнивши форму та обравши відповідний тип звернення. Ми допоможемо розібратися.

Уже позначили всі потрібні товари проданими? УРА! 😎  Ваш профіль залишиться активним. Дякуємо за вашу відповідальність! 💟

Якщо ваші оголошення були деактивовані, не турбуйтесь, після позначок продажу очікуйте на активацію протягом 4-8 годин.
Успішних продажів на Шафі! 😊

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
 1. Марія

 2. Опубліковано
 3. Оновлено

Коментарі

 1. Яна

  Жахлива робота Шафи. З додатку постійно викидає, коли додаєш нове оголошення, постійно потрібно заново заповнювати. А натомість деруть просто космічні відсотки за продаж. Перший раз таке бачу. Багато продавала речей закордоном через сайти подібні до цього, комісію оплачує тільки покупець, але ні в якому разі не продавець, та і комісія максимум 8%, а тут вже знахабніли до 14%! Таке може тут тільки в Україні. Пропадає бажання взагалі користуватися послугами цього сайту! 

 2. АНЖЕЛІНА

  Те що написано - дійсності не дуже відповідає. В мене проблема з тим щоб відмітити продаж через збій в самій шафі, а саме : не відмічається продаж і через це заблокували. І коли намагаюся його відмітити, то пише звернутися в підтримку, а в ній пишуть щоб я відмітила продаж і відразу розблокують аккаунт. Де логіка? Вже півтора місяці веду діалог і всім абсолютно все одно, спілкуються по скриптах, і ніякої зацікавленості в вирішенні проблеми немає

 3. Юлія Герасименко

  Таке вже вигадують. Коли років 3 назад було продано єдину річ тут на шафі, а тепер вимагають комісію сплатити та ще й погрожують видаленням аккаунту. Ну і ладно, можна новий зареєструвати) 

 4. Irina Makovskaya

  Полная обдираловка - это ужас! Лишь бы побольше с продавцов снимать денег. Все правила прописаны под себя и свои интересы. Есть люди которые действительно занимаются бизнесом и у них тысяча товаров, а есть у которых самая дорогая вещь до 500 грн. Но всех поставили в одинаковые рамки - платить одинаковый %, потому что у вас бизнес,,,, может человек продает последнее чтобы как-то выжить??? НО это никого не волнует!

 5. Тетяна

  Гірших тарифів і правил чим на Shafi.я не зустрічала. Я більше втратила грошей чим заробила з їх % за користування.

 6. Chistova Dawkencia

  Таких правил самых плохих для продавцов нигде нет.Только на шафе