Розпочати розмову

Як повернути річ? Часті питання

Перед здійсненням покупки ми наполегливо рекомендуємо уточнити всі подробиці щодо стану речі, її точного кольору, вимірів і т.д. Це допоможе вам уникнути неприємних сюрпризів після отримання замовлення 🤍
А також заздалегідь домовитися про умови повернення. 

До уваги продавця! Якщо річ, яка виставлена на продаж, має будь-які дефекти або нюанси, ви зобов'язані повідомити про це покупця відразу, не чекаючи уточнювальних запитань.
Дрібні дірочки, зашиті шви або тканини, ковтунці, полинялий колір, специфічний запах і т.д. також є дефектами. 

Як повернути річ, якщо вона не відповідає опису?

Якщо покупець отримав річ невідповідну опису (стан, розмір і т.д.), він зобов'язаний написати продавцеві на Шафі протягом 2-х діб з моменту отримання товару і докласти фото невідповідностей. Моментом отримання товару вважається дата і час, зазначений в накладній (при отриманні товару) або в системі відстеження відповідної служби доставки.

Важливо! Якщо покупець хоче повернути річ, він не повинен її викидати або що-небудь з нею робити (в тому числі  прати, прасувати, ремонтувати та т.д.).

В такому випадку продавець зобов'язаний прийняти повернення з доставкою своїм коштом зручною для нього (продавцеві) транспортною компанією з поверненням коштів післяплатою, включаючи вартість доставки Покупцеві.

 Покупець зобов'язаний вислати річ протягом 2-х днів з моменту узгодження адреси повернення. 

Важливо! Не оформляйте повернення речі без попереднього узгодження адреси повернення. В іншому випадку користувач має право не прийняти дане повернення.

Як повернути річ, якщо вона відповідає опису, але не підійшла?

Якщо покупець отримав річ відповідну опису, але яка йому не підійшла, він має право просити в продавця зробити повернення. 

Якщо не було попередньої домовленості про повернення, продавець має право приймати рішення самостійно.

Якщо попередньо продавець дав згоду на повернення товару, то він зобов'язаний його прийняти. У цьому випадку покупець відправляє товар, попередньо  погодивши з продавцем транспортну компанію і факт повернення, зручною йому (покупцеві) транспортною компанією своїм коштом з поверненням коштів післяплатою.

Що робити, якщо продавець отримав повернення у невідповідному стані?

Якщо продавець отримав повернення речі не в тому стані, в якому вона була відправлена, він зобов'язаний зв'язатися з покупцем протягом доби та надати фото дефектів.

В такому випадку продавець повинен відшкодувати покупцеві кошти за вирахуванням тих, що будуть потрібні на усунення дефектів.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Марія

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі