Начать беседу

Інструкція: як позначити товар проданим

Крок 1: Це можна зробити в картці товару або в діалозі з покупцем, натиснувши кнопку "Відмітити проданим"

Крок 2: У вікні виберіть покупця  (саме того, хто купив у вас цей товар).

Якщо вам не вдається відмітити продаж, то скористайтеся наступною інструкцією, яку ми для вас підготували:

Зробили надто велику знижку? Відмічайте товар за повною вартістю (змініть її на стартову в оголошенні) і напишіть нам на support@shafa.ua , додавши посилання на діалог, в якому йде мова про знижку та, в якому відбувся продаж. Ми повернемо, з радістю, різницю від сплачених % за користування Шафою. В темі листа вкажіть: "Повернення %".

На балансі менше 1 грн.? Поповніть свій основний рахунок та успішно відмічайте товар проданим.

Відмітили помилково не того покупця? В такому випадку ваше оголошення буде в статусі "продано".  Напишіть нам у Відділ турботи на support@shafa.ua - виправимо. В темі листа вкажіть: "Помилкова відмітка".

Помилково відмітили, що товар проданий в іншому місці? Таке оголошення буде в статусі "продано". Щоб відмітити його проданим конкретному покупцю, вам потрібно змінити кількість товарів на потрібну (залежно від того, скільки продаж було по ньому), редагувавши таке оголошення. Тепер можна вказувати, що товар проданий. Не забудьте позначити потрібного покупця ;-) 

Оголошення в статусі "видалене", "деактивоване", "продане"? Ви можете самостійно відмітити такий товар проданим. Виключенням буде випадок, якщо ви зробили занадто велику знижку чи вам потрібно змінити кількість товарів, бо було кілька продажів по одному оголошенню. В такому випадку пишіть нам на support@shafa.ua - допоможемо з цим. В темі листа вкажіть "Не можу відмітити продаж".

Оголошення, з проданим товаром, відхилене модератором (статус "відхилене")? Напишіть про це у Відділ турботи, вказавши в темі листа: "Не можу відмітити продаж".

Угода не відбулася?  Якщо це повернення, відмова, або взагалі в цьому посиланні не було угоди, то пришліть нам  це посилання, докладаючи номер відправлення, за яким товар їхав назад до вас та  вкажіть логістичну компанію.

Важливо: ви не зможете відмітити товар проданим, якщо його к-сть 0 (нуль). Відредагуйте кількість товарів на потрібну і відмічайте продаж. 

Уже відмітили всі потрібні товари проданими? УРА!   Ваш профіль не буде деактивовано. Дякуємо за вашу відповідальність! 
Успішних продажів на Шафі! 

Выберите файлы или перетащите файлы
Была ли эта статья Вам полезна?
Да
Нет
  1. Ксенія 🌿

  2. Опубликовано

Комментарии